» » » 5 захворювань, які передаються у спадок
Усі новини

5 захворювань, які передаються у спадок

5 захворювань, які передаються у спадок

Не можна звинувачувати батьків у всіх нещастях, які відбуваються з нами в житті. Однак все ж є кілька захворювань, за які ми можемо з упевненістю сказати «спасибі» мамі і татові Не можна звинувачувати батьків у всіх нещастях, які відбуваються з нами в житті. Однак все ж є кілька захворювань, за які ми можемо з упевненістю сказати «спасибі» мамі і татові:

1. Обласна, або алопеція

Вчені до цих пір не з'ясували, чому одні чоловіки втрачають волосся, а інші ні. Однак очевидно, що спадковість грає в цьому далеко не останню роль, особливо якщо випадки облисіння є як з материнської, так і по батьківській лінії.

2. Дальтонізм

На це захворювання страждають близько 10% чоловіків і лише 1% жінок. Як правило, в 99% випадків страждають на дальтонізм зазнають труднощів в розрізненні червоного і зеленого кольорів. Повна колірна сліпота, або ахроматопсія, зустрічається відносно рідко: 1 випадок на 30 тисяч осіб.

3. Непереносимість лактози

Причиною нездатності деяких людей засвоювати молочні продукти є відсутність у них гена толерантності до лактози, який передається у спадок.

4. Акне

Прищі є поширеною проблемою багатьох підлітків, а іноді зустрічаються і у дорослих. Експерти кажуть, що з'ясувати причину виникнення вугрової висипки вдається далеко не завжди. Однак якщо прищі були у ваших батьків, швидше за все, ви їх теж успадкуєте.

5. Серцево-судинні захворювання

Звичайно, спосіб життя і навколишнє середовище відіграють величезну роль у розвитку хвороб серця, але не варто недооцінювати спадковість. Наявність випадків серцево-судинних захворювань в сім'ї є одним з ключових факторів ризику.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю