» » » Яких захворювань слід остерігатися влітку?
Усі новини

Яких захворювань слід остерігатися влітку?

Яких захворювань слід остерігатися влітку?

Літня спека вже який рік поспіль вбиває людей. Літні хвороби потрібно знати, щоб убезпечити себе і рідних Літня спека вже який рік поспіль вбиває людей. Літні хвороби потрібно знати, щоб убезпечити себе і рідних.

Спочатку поговоримо про смертельно небезпечні хвороби, яких слід побоюватися в літній період.

Сонячний удар і перегрів


Про це сказано вже чимало і детально. Проте, щороку ЗМІ повідомляють про смертельні випадки під час спекотних днів. Виходить, люди як і раніше безтурботно ставляться до природних аномалій. Тому, будьте пильні - захищайтеся від спеки і перегріву організму. Особливо небезпечна спека для серцево-судинної системи.

Саме люди з цими захворюваннями частіше гинуть в літню спеку. Судини буквально божеволіє від пекла. Вони просто не знають, що їм робити: чи то звужуються, то чи розширюються. В результаті може виникнути збіднення кровопостачання деяких ділянок серця і мозку, що серйозно порушує їх роботу. А це вже дуже небезпечно для життя - значно небезпечніше, ніж отримати пневмонію.

Пневмонія

Смертельні випадки від пневмонії, на жаль, теж не бракує влітку. Справа в тому, що під палючим сонцем легені працюють на межі своїх можливостей. Через них інтенсивно випаровується вода і летючі продукти розпаду. Тому-то й «ламаються» легкі частіше.

Інфаркт

Дуже часто він трапляється прямо під час роботи на грядці або при іншій фізичній активності в спеку. Прибуття в саду або на городі для кого-то величезне задоволення. Але треба сказати чесно і прямолінійно: гіпертонікам це категорично протипоказано. Метушня на дачній ділянці - це не для вас. Характер рухів і пози, що приймаються на грядках, підсилюють перебіг хвороби, призводять деяких до загострення хвороби, а кого-то прямо до інфаркту. Знайдіть інше улюблене заняття.

Бронхіт і бронхіальна астма

Ці хвороби виникають влітку частіше за все з тієї ж причини, що і пневмонія - тобто через позамежної навантаження на організм. І будь-яка патогенна бактерія запросто спровокує захворювання бронхів.

Ангіна

Прийнято вважати, що ангіна - це зимовий захворювання. Однак влітку вона зустрічається не рідше. Причина дуже банальна - Насмажити на сонці, грунтовно пропотів, випив холодного пиття і поперхнувся! І довго ще в горлі буде дерти, хворіти і надриватися кашлем. Вам це треба? Почніть, нарешті, берегти мигдалини влітку.

Гнійничкові захворювання


Літо - пора прищів. Пори шкіри, потові, сальні залози працюють інтенсивніше. Через них виділяється більше звичайного води. А разом з нею - аміак, азотисті сполуки продуктів розпаду. Для патогенних мікроорганізмів (стрептококів, стафілококів, кишкової палички та інших мікробів) це улюблені ласощі. Ось і розмножуються вони на пітною шкірі як на дріжджах. Тому влітку досить часто вискакують фурункули, вугрі та інші болячки.

Кишкові розлади


Говорити про ці захворювання, дійсно, велике розлад, тому що вже в який раз доводиться нагадувати про «мийте руки перед їжею». Начебто всі про це знають, але кількість кишкових розладів щоліта стрімко підвищується.

Захворювання нирок

У спеку нирки перевантажуються страшно. Влітку ми п'ємо і п'ємо без зупинки. Всі ці неміряні літри рідини боляче б'ють нас по нирках. Органи просто не встигають її вивести. В організмі збільшується об'єм циркулюючої крові, зростає гіперволемія (тобто обводнення організму). А це значить - може початися загострення хронічних захворювань. Це також небезпечно для людей з гіпертонією і серцево-судинними захворюваннями.

Почасти в гиперволемии населення винні деякі «порадники», які настійно рекомендують влітку пити більше рідини. Насправді спрямованість повинна бути інша - на збереження звичайної кількості води в організмі. Її не можна втратити, щоб не довелося більше пити і тим самим навантажувати органи. Затримати воду, ясна річ, можна солоним огірком, або ковбасою, або оселедцем - солоних продуктів у нас великий вибір. З їх допомогою можна врегулювати водообмін в організмі. Але і зменшувати кількість рідини влітку теж ні в якому разі не можна. Інакше загрожує зневоднення. Це теж велика неприємність. Доведеться лавірувати.

Це найбільш часто зустрічаються захворювання влітку. Постарайтеся вести себе так, щоб саме у вас вони не проявилися і не зіпсували настрою від самого прекрасного для жителя півночі пори року.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю