Усі новини

Хвороби автомобілістів

Хвороби автомобілістів

Особистий автотранспорт вже давно не розкіш, а всього лише засіб пересування. Але чого ж автолюбителі придбали більше: зручності або проблем? Особистий автотранспорт вже давно не розкіш, а всього лише засіб пересування. Але чого ж автолюбителі придбали більше: зручності або проблем?

В Європі провели дослідження, що стосуються професійних захворювань водіїв. У списку недуг перше місце зайняли простудні захворювання. На другому місці - захворювання хребта, особливо шийного і поперекового відділів. На третьому - хвороби серцево-судинної системи і органів травлення.

Будь здоровий, водій!

З застудами все більш-менш ясно. Щоб їх уникнути, одягайтеся по погоді і зміцнюйте імунітет всіма доступними способами. Підійдуть вітаміни, овочі-фрукти, спорт, прогулянки на свіжому повітрі.

Тепер про хребті . Вся біда не тільки в тривалому (а з огляду на наші пробки - дуже тривалому) сидячому положенні, але і в неправильній позі, що виникає через неякісне або погано відрегульованого сидіння. У правильному положенні хребет повинен нагадувати букву S. При цьому руки водія майже випрямлені, а ноги, зігнуті в колінах, спокійно дістають до педалей. Але багато хто сидить в «позі банана» або букви С - схилившись до керма і витягнувши випрямлені ноги до педалей. В результаті хронічного перенапруження м'язів і тряски під час їзди страждають і стираються міжхребцеві диски.

Чи не відкидається назад, попереком торкайтеся сидіння (можна підкласти подушечку), потилицею упирайтеся в підголівник. Для довгих поїздок надягайте корсет. І не дуже сподівайтеся на масажні роликові чохли. Звичайно, вони допоможуть розслабити затерплу спину, але якщо у вас вже з'явилася проблема з хребтом, а тим більше грижа, то такі чохли під час дорожньої тряски тільки погіршать ситуацію. Якщо має бути довга дорога, робіть перерву через кожні 15-2 години їзди. Вийдіть з машини, походіть, помахайте руками, ногами, пострибайте.

І нарешті, щоб не страждали серце і шлунок, при тривалих поїздках не забувайте про своєчасне і, по можливості, правильне харчування і намагайтеся за кермом менше нервувати. На жаль, пробки і хамство водіїв - поки неминуче зло, з яким треба змиритися. Втім, багато людей в пробках не втрачають часу дарма: слухають аудіокниги, вивчають іноземні мови, в загальному, підвищують свою ерудицію.

Стоп проблем стоп!

Біль у ступні переслідує багатьох водіїв. Артроз, п'яткова шпора, бурсит (Запалення суглобової сумки), плоскостопість - все це результати нерівномірного навантаження на стопу, яка більшу частину часу протягом поїздки залишається малорухомої, але періодично, при натиску на педаль газу, сильно напружується.

Щоб запобігти недузі, своєчасно зверніться до ортопеда. На перших порах можуть допомогти спеціальні устілки, але тільки виписані лікарем і куплені в спеціальній аптеці, а не придбані на найближчому ринку.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю