» » » 13 звичок, які покращать твою продуктивність і здоров'я
Усі новини

13 звичок, які покращать твою продуктивність і здоров'я

13 звичок, які покращать твою продуктивність і здоров'я

Кожна людина індивідуальна і у всіх є свої звички. Проте, якщо сформувати в собі корисні навички, можна поліпшити не тільки продуктивність, але і здоров'я
Кожна людина індивідуальна і у всіх є свої звички. Проте, якщо сформувати в собі корисні навички, можна поліпшити не тільки продуктивність, але і здоров'я.

Як це зробити, ми розповімо в сьогоднішній статті.

Важливість розвивати вміння ставити цілі

Цілі бувають масштабними, малими і навіть практично нереальними. Коли ти ставиш перед собою мету, важливо розуміти, для чого вона потрібна і як її досягти.

Цю рису характеру не так просто сформувати, як здається на перший погляд. Може знадобитися кілька місяців, щоб постановка цілей стала звичкою.

Не намагайся відразу досягти масштабних цілей. До них потрібно просуватися поступово, і це з часом теж увійде в звичку.

Підйом в один і той же час

Для циркадного ритму корисно прокидатися в однаковий час. Такий режим буде сприяти появі бадьорого самопочуття, продуктивності і енергійності.

Ранок формує день

Важливо починати свій день з позитивних емоцій і добра. Ранок багато в чому визначає те, яким буде цілий день.

Плани на вечір

Сформуй звичку будувати плани на вечір. Вечірнє дозвілля може включати в себе прогулянку на свіжому повітрі, читання цікавої книги або що-небудь інше, що приносить задоволення.

Щоденні піші прогулянки

Підуть на користь здоров'ю щоденні прогулянки пішки не менше 30 хвилин. Крім того, фахівці з медитації стверджують, що звуки власних кроків відганяють неприємні мили і сприяють позбавленню від стресів.

Зелень в раціоні

Старайся з кожним прийомом їжу вживати побільше зелених овочів і зелені. Вони містять багато корисних елементів, що сприятливо впливають на здоров'я.

Ароматерапія для зняття стресів

Ще з давніх-давен аромотерапія використовувати для поліпшення самопочуття і зняття стресу. Ефірні масла важливо підбирати не тільки за призначенням. Вони повинні тобі подобатися і не бути нав'язливими.

Природна терапія

Щоб зняти підвищену тривожність і стрес, потрібно частіше бувати в лісі. У японців є метод, який називається «Купання в лісі». Він полягає в єднанні людини з природою - потрібно побути серед дерев, відволіктися від проблем і зосередитися на 5 почуттях сприйняття. Таку терапію бажано робити хоча б 10 хвилин щодня.

Кожен день бувай на свіжому повітрі

Свіже повітря наповнює енергією, покращує циркуляцію крові і концентрацію уваги. Рекомендується бувати на свіжому повітрі не менше 15 хвилин в день.

Диафрагмальная техніка дихання

Така техніка полягає в глибокому диханні. Потрібно вдихнути через ніс 4 рази (надуваючи живіт), а потім видихнути зі звуком (сдувая і підтягуючи живіт).

Так, повторити 4 рази.

Діафрагмальне дихання оптимізує когнітивні функції і сприяє зменшенню відчуття тривожності.

Потягуйтеся десять хвилин щодня

Потягування відновлюють і зміцнюють м'язові тканини. Їх особливо важливо робити тим, хто працює за комп'ютером.

Щодня прибирай будинок або робоче місце

Якщо щодня робити невелику прибирання будинку або робочої зони, істотно економиться час на генеральному клінінг. Таким способом можна розвантажити вихідні від домашніх справ.

Ранкові записки

Перед початком трудового дня записуй свої думки на папір. За допомогою такої техніки можна позбутися психологічної перевантаженості.

10 хвилин тиші

Для психічного здоров'я корисно робити десять хвилин тиші в день. Мозок зможе розслабитися і зробити «перезавантаження».

Як бачиш, перераховані навички несверх'естественние, їх може розвинути в собі кожна людина. Головне - завзятість, і удача обов'язково посміхнеться.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю