» » » DRYDRY Man: ефективний засіб проти поту
Усі новини

DRYDRY Man: ефективний засіб проти поту

DRYDRY Man: ефективний засіб проти поту

Як позбутися неприємного запаху, відомо кожному: митися і користуватися дезодорантом. Ми писали про багатьох засобах гігієни, радили нашим читачам ефективні і корисні речі. Хочемо розповісти про продукцію компанії Сканді Лайн, яка випускає дезодоранти, антиперспіранти та косметику DRYDRY
Деякі люди до сих пір вважають, що запах поту - це само собою зрозуміле, він виділяється вже з таким характерним «ароматом», проте це не так. Пот не має запаху, і ти можеш помітити це, наприклад, на початку тренування, коли не присутній ніяких сторонніх запахів. З плином часу бактерії, які опинилися в живильному середовищі, починають поїдати виділяються разом з потом мікроелементи і в прямому сенсі слова гадити тобі під пахвами і в інших місцях, через що і з'являється неприємний запах.

Як позбутися неприємного запаху, відомо кожному: митися і користуватися дезодорантом. Ми писали про багатьох засобах гігієни, радили нашим читачам ефективні і корисні речі. Хочемо розповісти про продукцію компанії Сканді Лайн, яка випускає дезодоранти, антиперспіранти та косметику DRYDRY (Виробництво - Швеція).

Перш ніж розповісти про засоби DRYDRY, пояснимо, в чому відмінність дезодорантів від антиперспірантів. Дезодорант тільки маскує запах ароматами, що входять до його складу, а не усуває причину. Антиперспірант має в складі хлорид алюмінію, який блокує виділення поту на місці нанесення. Чим більше хлориду алюмінію в складі, тим сильніше ефект. Зрозуміло, що антиперспірант ефективніше, так як він усуває причину, а не наслідок. У 2017 році DRYDRY випустила новий антиперспірант для чоловіків - DRYDRY Man, який, як і інша продукція DRYDRY, став популярним серед багатьох спортсменів. Він відмінно підходить для людей з нормальним і підвищеним потовиділенням.

У чому плюси DRYDRY Man


- Блокує розвиток мікроорганізмів. DRYDRY Man створює захисний бар'єр, який знижує активність роботи потових залоз і перешкоджає розвитку бактерій.

- Чи не забруднює одяг. На відміну від багатьох антиперспірантів і дезодорантів, на яких написано «не залишає слідів на одязі», DRYDRY Man дійсно не забруднює одяг і не буде помітний.

- Не залишає відчуття липкості. Якщо ти користуєшся кульковим антиперспірантів або дезодорантом, то знаєш, що відчуття липкості може переслідувати від декількох хвилин до цілого дня, якщо використовуєш недорогий засіб. DRYDRY Man ніяк не відчувається після нанесення на шкіру.

- Пролонгована дія. Залежно від індивідуальних особливостей організму, DRYDRY Man захищає до 2-3 днів при одноразовому нанесенні. Звичайно, така тривала захист можлива тільки при відсутності складних фізичних навантажень. Якщо ти займаєшся в спортзалі, або твоя робота пов'язана з фізичним навантаженням, то можеш бути впевнений в тому, що антиперспірант забезпечить захист на 24 години.

- Можна наносити на різні частини тіла. DRYDRY Man можна наносити не тільки в область пахв, але і на руки і ноги.

- Відсутні обмеження щодо частоти використання.

- Тонкий аромат. DRYDRY Man має тонкий ненав'язливий запах, який добре поєднується з будь-яким парфумом.

Відзначимо особливості антиперспіранти DRYDRY Man і взагалі будь-яких антиперспірантів. Наносити засіб слід за годину до сну, щоб вночі, коли організм знаходиться в стані спокою, воно краще проникло в пори і почався процес ефективної дії. Хоча виробник відзначає, що тим, хто звик користуватися засобами від поту вранці, можна не змінювати звичний графік нанесення. Головне, щоб засіб добре вбрався. Загальним для продуктів гігієни та косметики ТМ DRY DRY є те, що в процесі виробництва не використовуються токсичні речовини. Кожен новий продукт надходить у продаж тільки після проведення клінічних випробувань.


Антиперспірант DRYDRY Man →

Для більш екстремальних ситуацій

Якщо ти займаєшся важкими силовими тренуваннями або розвантажувати по 5 вагонів за день, то тобі буде потрібно непробивна захист від поту, яку дає DRYDRY Classic. Як і DRYDRY Man, Classic має пролонговану дію, але більш тривалий - до 7 днів. Така тривала захист забезпечується при невеликих фізичних навантаженнях, але і для спортсмена, який присвячує тренуванням весь вільний час, одного застосування в кілька днів буде цілком достатньо.


DRYDRY Classic випускається в двох варіантах: Дабоматик (насадка-аплікатор з сітчастою синтетичної матерії) і рол (кульковий антиперспірант). Одного флакона вистачає на 6-8 місяців, так що при досить високій ціні DRYDRY Classic є більш економічним варіантом, ніж поширені антиперспіранти або дезодоранти від відомих брендів.

Антиперспірант DRYDRY Classic →

Команда DRYDRY проводить щомісячну лотерею. Для того, щоб стати учасником, тобі потрібно вибрати для себе будь-який продукт DRYDRY, написати на чеку свій електронну пошту так, щоб було видно номер чека і найменування продукту, після чого завантажити фото чека на сайт і заповнити контактні дані. В останній день кожного місяця, протягом якого було придбано виріб, вибирається один переможець, який отримає крутий подарунок від DRYDRY. 31 грудня 2018 року проведено лотерею серед всіх учасників-покупців за цілий рік. Детальна інформація на сайті і в соціальних мережах.Матеріал розміщений на правах реклами

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю