» » » Вибір зубної щітки - електрична або звичайна?
Усі новини

Вибір зубної щітки - електрична або звичайна?

Вибір зубної щітки - електрична або звичайна?

Електрична щітка допоможе почистити зуби швидко і якісно, ​​але вона не завжди буде практичною, особливо в походах і подорожах. Звичайною щіткою доведеться добре попрацювати вручну і довше
Щоденна гігієна ротової порожнини - найбільш доступний і ефективний метод уникнути проблем з яснами і зубами. Засобів і методів догляду за порожниною рота з кожним роком стає все більше, і не завжди просто серед них підібрати варіант для себе.

У сьогоднішній статті ми хочемо розглянути 2 види щіток для зубів - електричну і звичайну, щоб ти міг зробити вибір.

Електрична зубна щітка

Така щітка за ціною обійдеться дорожче за звичайну. Багато фахівців вважають, що її вартість виправдовується якістю і багатьма позитивними характеристиками.

Переваги: ​​

- Ефективне усунення зубного нальоту.

- Процес чищення зубів проходить швидше.

- Низький ризик пошкодити зубну емаль або ясна.

- Тривалий термін служби.

До недоліків крім ціни варто віднести регулярну зарядку акумуляторної батареї або заміну елементів живлення.

Звичайна зубна щітка

Такий тип щіток більш поширений і затребуваний, що обумовлено доступною ціною і різноманітністю вибору. Важливим критерієм при підборі звичайної зубної щітки є жорсткість. Можна вибрати від жорсткої щетини до найм'якшою. Останній варіант кращий тим, у кого ясна вразливі до зовнішніх чинників або схильні кровоточити.

Переваги: ​​

- Зручне використання.

- Широкий асортимент.

- Доступна вартість.

- Незалежність від електромережі і батарейок.

Основний недолік звичайної щітки - це необхідність вручну очищати ротову порожнину протягом 2 - 5 хвилин, щоб якісно усунути наліт і освіжити дихання.

Який зубній щітці віддати перевагу?

Остаточний вибір, звичайно, за тобою. Електрична щітка допоможе почистити зуби швидко і якісно, ​​але вона не завжди буде практичною, особливо в походах і подорожах. Звичайною щіткою доведеться добре попрацювати вручну і довше.

Найоптимальніший варіант - це поєднання двох видів щіток. Наприклад, вранці очищуй зуби більш щадним методом за допомогою звичайної зубної щітки, а перед сном довір гігієну і чистоту твоїх зубів - електричної.

Зваж усі плюси і мінуси і вибери те, що більше підійде саме тобі. Не забувай, що білосніжні зуби виглядають не тільки привабливо, але й свідчать про хороше здоров'я.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю