» » » 5 дій, які не можна робити в душі
Усі новини

5 дій, які не можна робити в душі

5 дій, які не можна робити в душі

Пропонуємо ознайомитися з найпоширенішими діями в душі, які можуть нашкодити. А також розповімо, як правильно приймати душ, щоб самопочуття і здоров'я були в повному порядку
Під час банних процедур багато роблять дії машинально, не замислюючись про те, що приймати душ слід за правилами. Тоді і самопочуття, і здоров'я будуть в повному порядку. Пропонуємо ознайомитися з найпоширенішими діями в душі, які можуть нашкодити.

Надмірно гаряча вода

Від впливу надмірно гарячої води шкіра втрачає нормальний рівень вологості, виглядає непривабливо і лущиться. Також в процесі миття з шкіри змивається багато жиру, тому епідерміс починає його більш активно виробляти. В результаті шкіра стає вразливою до бактерій, жирної і схильної до появи прищів і запалень. Крім того, при контакті з гарячим душем посилюється приплив крові, що може стати причиною почервоніння.

Температура води для банних процедур не повинна перевищувати 60⁰. Оптимальний варіант, коли температура води становить 35⁰ .


Тривалий душ

Навіть нормальна температура води не піде на користь, якщо приймати душ занадто довго. Є ризик пересушити шкіру і зіткнутися з такими проблемами, як прищі і дискомфорт. Водні процедури не повинні тривати більше 10 - 15 хвилин. 20 хвилин - це вже нищівного удару по епідермісу. Крім того, може погіршитися самопочуття. Замість бадьорості з'явиться сонливість і слабкість.


Регулярне використання піни для ванни і аналогічних засобів

У складі гелів для душу, піни для ванни є компоненти, завдяки яким жир швидко і ефективно видаляється з шкірних покривів. Чим більше піни в результаті контакту з водою, тим вищий вміст активних речовин, які можуть викликати сухість, роздратування і алергію на шкірі.

Окремо хочемо сказати про засоби з антибактеріальним ефектом. Якщо немає особливих медичних вказівок, використовувати їх щодня - не можна.


Вологі і старі мочалки

Не потрібно довго користуватися одними і тими ж мочалками і губками. Залишаючись вологими після душу, вони стають сприятливим середовищем для розвитку грибків, бактерій і цвілі. Необхідно щомісяця змінювати такі аксесуари . Досить зручно і практично використовувати махрову рукавичку. Але в будь-якому випадку все це потрібно висушити.


Сильне обтирання рушником

Витиратися потрібно теж правильно. Рушник має бути м'яким . Тіло найкраще промокнути рушником, а не обтирати. Шкіра після водних процедур повинна бути злегка вологою. Після цього на неї можна нанести крем або лосьйон.

5 дій, які не можна робити в душі


Виконуючи комплекс правильних дій, можна надовго зберегти молодість і красу шкіри, а також гарне самопочуття.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю