» » » Небезпечне гоління: ритуал для справжніх чоловіків
Усі новини

Небезпечне гоління: ритуал для справжніх чоловіків

Небезпечне гоління: ритуал для справжніх чоловіків

Поголившись небезпечною бритвою вперше, ти відчуєш приємний шок: такий гладкості тобі не подарує жоден бритва. До того ж, ти забудеш про подразнення Існують традиції, однаково актуальні протягом багатьох століть - саме вони привносять в наше життя особливий шарм. Одним з таких стародавніх чоловічих ритуалів вважається гоління небезпечною бритвою, популярність якого сьогодні росте, як на дріжджах. MENs LIFE розповість тобі про особливості та переваги справжнього чоловічого аксесуара, а також про те, де знайти небезпечну бритву, ідеальну в усіх відношеннях.
Історія гоління налічує багато тисячоліть. Найпершими бритвами, знайденими археологами серед розкопок, були кремнієві камені, дбайливо заточені первісною людиною близько 30000 років до н.е. І тільки відкриття металу подарувало засобів для видалення волосся новий виток розвитку. Пройшовши мільйони етапів вдосконалення, на світ з'явилася перша сучасна небезпечна бритва з декорованого ручкою і порожнистим лезом - вона була сконструйована в Шеффілді (Англія) Бенджаміном Хантсмен в 1740 році.
Ще якихось сто років тому гоління небезпечною бритвою було щоденним ритуалом кожного поважаючого себе чоловіка. З нього починалося щоранку: хтось справлявся сам перед домашнім дзеркалом, інші ж поспішали в цирюльню, щоб довірити своє обличчя досвідченому цирульник, а заодно і дізнатися останні новини. Сьогодні на зміну цирульню прийшли барбершопи, шалена популярність яких в додаткових словах не потребує. Але справжні цінителі класики, перевіреної століттями, опановують мистецтво гоління гострим лезом ножа самі. Звичайно ж, дане заняття вимагає додаткових витрат, як фінансових, так і тимчасових. Це свого роду медитація: щоб отримувати від гоління справжнє задоволення, необхідно занурюватися в процес цілком.
Небезпечне гоління: ритуал для справжніх чоловіків


У чому перевага небезпечної бритви?
У використанні відкритого леза безумовно є частка романтики. Так, на перший погляд небезпечна бритва виглядає загрозливо, але варто її «приручити», і гоління стане для тебе красивим і абсолютно безпечним ритуалом. До того ж, твої навички володіння гострим лезом по достоїнству оцінить твоя друга половина: тільки уяви, з яким захопленням і подивом вона буде спостерігати за тим, як ти впевнено проводиш сталевим ножем по своєму обличчю, зрізуючи щетину з хірургічною точністю.
На окрему увагу заслуговує якість гоління. Повір, поголившись небезпечною бритвою вперше, ти відчуєш приємний шок: такий гладкості тобі не подарує жоден бритва. До того ж, ти забудеш про подразнення - гостре лезо ножа захоплює набагато більшу територію і залишає шкіру гладкою після першого проведення, завдяки чому відпадає необхідність проходитися по одному місцю кілька разів.
Не зайвим буде згадати і про екологічність: побоювання не має деталей, які необхідно регулярно оновлювати і викидати, забруднюючи тим самим навколишнє середовище.
Що потрібно для небезпечного гоління?
Все необхідне для небезпечного гоління тобі запропонує спеціалізований магазин для чоловіків . Перш за все, тобі знадобиться небезпечна бритва зі змінними лезами: кожне з них має унікальну гостротою і здатністю зрізати волоски. Віддай перевагу якості і не скупися - дешева низькоякісна побоювання лише зіпсує враження про небезпечний гоління, залишивши на обличчі роздратування і порізи. Також придбай помазком з натуральної вовни: він розподіляє піну максимально рівномірно, роблячи гоління більш гладким. Крім того, тобі знадобляться спеціальні креми і мила. Найякісніші (а тобі потрібні саме такі, якщо вже ти зважився освоїти мистецтво небезпечного гоління), ти знайдеш в спеціалізованому магазині, де продається чоловіча брендовий косметика .


І, наостанок, пам'ятай: небезпечне гоління не терпить поспіху. Ці п'ятнадцять хвилин, проведені перед дзеркалом з небезпечним лезом в руці, стоять всіх сеансів психотерапії, йоги і медитації. Дивно, але факт: «фехтування» холодної металевої бритвою принесе тобі спокій і умиротворення, позбавить від стресу і виразно додасть твоєму характеру більше мужності.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю