» » » LightSheer - помічник в боротьбі з небажаними волоссям
Усі новини

LightSheer - помічник в боротьбі з небажаними волоссям

LightSheer - помічник в боротьбі з небажаними волоссям

Епіляція вже давно перестала бути виключно жіночої процедурою. Поряд з чоловічим манікюром ця процедура стала невід'ємним ритуалом впевненого в собі, ділового чоловіка Все більше чоловіків кожен день вибирають цю процедуру. Сьогодні розлучитися із зайвими волоссям на грудях або в зоні пахв, вирішується вже кожен п'ятий представник сильної половини людства. Бред Пітт, Деніел Крейг, Меттью МакКонахі - визнані секс-символи сучасності і чоловіки, які є для жінок зразком мужності, вибирають саме LightSheer.
Епіляція вже давно перестала бути виключно жіночої процедурою. Російські чоловіки ще з підозрою дивляться на салони краси, але все частіше наслідують приклад французів, італійців та бразильців, які, до слова, взагалі не визнають рослинності на тілі. Саме жителі Бразилії воліють видаляти волосся з будь-яких частин тіла, навіть ніг. Чоловіча епіляція - це ознака успішності, статусу і становища в суспільстві. Поряд з чоловічим манікюром ця процедура стала невід'ємним ритуалом впевненого в собі, ділового чоловіка.
Коротка довідка
LightSheer - це не просто процедура, а справжній прорив в області косметології. Американська академія дерматології на підставі 20-річного досвіду і лабораторних досліджень визнала LightSheer найефективнішим спосіб позбутися від небажаної рослинності на тілі. У багатьох виданнях навіть пишуть про те, що ця чарівна методика дозволяє назавжди забути про процедурах епіляції, але це твердження хибне. Позбутися від зайвих волосків можна на тривалий час, але рано чи пізно доведеться знову проходити процедуру.
Принцип дії звичайного лазера
Лазерна енергія миттєво проникає всередину волоса, розігріваючи його і разурушая без пошкоджень навколишніх тканин. Фахівці підбирають таку кількість енергії, яка не буде деформувати шкіру, але при цьому ще й від довжини хвилі залежить, наскільки безпечною і безболісною буде процедура. На практиці людина, яка вирішила зробити епіляцію, вставав перед вибором: або гладка шкіра, як у моделей з журналів, або маса неприємних відчуттів. Золоту середину знайти не вдавалося.
LightSheer - помічник в боротьбі з небажаними волоссям

Як це працює?
Звучить фантастично, але, тим не менш, в основі інноваційного лазера LightSheer лежать вакуумні технології . Саме вони дозволили знайти те саме гармонійне поєднання, якого не вистачало любителям салонних процедур. Під впливом вакууму шкіра втягується всередину апарату, а волосяні фолікули виявляються максимально близько до джерела світла. В результаті шар меланіну стоншується, і шкіра поглинає менше світла. Судини звужуються, тому гемоглобін, що знаходиться в крові, також поглинає набагато менше випромінювання. Сукупність цих факторів і робить процедуру безболісною, але при цьому ефективною. Краса без компромісів можлива, і тепер не потрібно вибирати між зручністю і бездоганним результатом.
Результати
Уже після 2 сеансу більшість пацієнтів відзначає зменшення кількості небажаної рослинності. Особливо помітний ефект приблизно після 4 процедури, але чоловікам зазвичай потрібно трохи більше сеансів, ніж прекрасній половині людства, що пояснюється відмінностями в гормональному фоні.

Переваги процедури
• Ефективність. LightSheer не тільки видаляє існуюче волосся, але і уповільнює зростання тих фолікулів, які знаходяться в сплячому стані. Саме тому шкіра залишається гладкою максимально довго, а про небажаної рослинності можна забути.
• Простота. Процедура не вимагає ніякої спеціальної підготовки і проводиться без анестезії. LightSheer навіть називають процедурою обідньої перерви, тому що тривалість становить від 5 до 20 хвилин, а після неї можна відразу повертатися до своїх звичайних справ.
• Відсутність врослого волосся. Волосяний фолікул видаляється повністю, разом з цибулиною, тому новий, більш слабкий волосся формується природним чином.
• Безболісність. Як ми вже згадували вище, LightSheer - абсолютно безпечна процедур, що не приносить неприємних відчуттів і дискомфорту. Епіляція може приносити подвійне задоволення - насолоджуйтеся ідеально гладкою шкірою і абсолютним комфортом.
Хочете скористатися принадною пропозицією, виглядати аристократично і доглянуто, підкоряючи своєю мужністю слабка стать? Просто запишіться на процедуру безболісною епіляції LightSheer в клініку Преміум Естетікс .
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю