» » » Догляд за шкірою в холодну пору року
Усі новини

Догляд за шкірою в холодну пору року

Догляд за шкірою в холодну пору року

Мати гарний вигляд - це не тільки стильний одяг, це ще й здоровий вигляд шкіри Мати гарний вигляд - це не тільки стильний одяг, це ще й здоровий вигляд шкіри. MEN's LIFE радить тобі прочитати 5 нескладних правил захисту твоєї шкіри в холодну пору року.

1. Захист особи

Взимку варто вмиватися не пізніше, ніж за годину до виходу з дому. У холодну пору року шкіра страждає не тільки від морозу, але і від різких перепадів температури. Використовуй захисні живильні креми, які призначені спеціально для використання під час негоди. Пам'ятай, що зволожуючий крем наносять на шкіру не пізніше, ніж за годину до виходу з дому.

2. Захист рук

Через регулярного миття руки в холодну пору року дуже швидко стають сухими. Радимо тобі користуватися зволожуючим кремом, який швидко вбирається.

3. Захист губ

Спеціальний захисний бальзам для губ, який не має нічого спільного з жіночою помадою, захистить губи від обвітрювання і збереже їх здоровий вигляд.

4. Не стій довго під душем

Ранкові водні процедури в зимовий період не повинні тривати більше 10 хвилин. Тим самим ти не позбавиш шкіру природних олій, які захищають і зволожують її.

5. Користуйся скрабом

У зимовий період шкіра може стати в'ялою. Періодично користуйся скрабом, щоб відлущити відмерлі клітини і повернути її до життя.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю