» » » Чоловіча косметика: як вибрати крем для обличчя?
Усі новини

Чоловіча косметика: як вибрати крем для обличчя?

Чоловіча косметика: як вибрати крем для обличчя?

Сучасні чоловіки користуються чималим набором косметичних засобів. Крім традиційних пінок для гоління, крему після гоління і одеколону в хід йдуть денний і нічний крем для обличчя, крем для рук Сучасні чоловіки користуються чималим набором косметичних засобів. Крім традиційних пінок для гоління, крему після гоління і одеколону в хід йдуть денний і нічний крем для обличчя, крем для рук і навіть безбарвна гігієнічна помада для морозної погоди.

За даними одного британського дослідження, близько третини всіх представників сильної статі постійно користуються косметичними засобами, причому воліють брати їх у своїх дружин і подруг. Жінки також відзначають, що їхні чоловіки і бойфренди не проти взяти щось з їх косметичного арсеналу, хоча вони і не завжди діють розумно. Наприклад, загрубілі після важкої фізичної роботи руки намагаються пом'якшити дорогим кремом для повік.

Чоловіча шкіра має набагато більше переваг, ніж жіноча шкіра. Вона відрізняється пружністю і еластичністю. Шкіра чоловіків дуже добре утримує вологу і майже не страждає від зовнішніх подразників, на відміну від ніжної і тонкої шкіри жінки. Але через що відрізняється від жінок гормонального фону, чоловіча шкіра швидко жирніє. Відбуваються різні запальні процеси. Прищі і вугри на чоловічій шкірі утворюються швидше і частіше, ніж на жіночій. Зазвичай від цього страждають хлопчики-підлітки.

Не дивлячись на те, що чоловіча шкіра краще, ніж жіноча шкіра, за нею все одно необхідно доглядати. Майже кожен день чоловіки проводять бритвений процес. Це все відбивається на шкірі. Тому чоловіча шкіра вимагає ретельного догляду. Адже будь-якій жінці більше подобаються акуратно поголені чоловіки з гладкою і приємною шкірою.

Всім відомо, що шкіра обличчя піддається променям сонця, або ж навпаки пересихання, обмороження. Тому чоловікам необхідно придбати крем для обличчя. Крем необхідно вибирати в залежності від вашого типу шкіри.

Те ж саме і з кремом для рук. Його наявність просто необхідно. Чоловічі руки необхідно обов'язково зволожувати.

Який крем вибрати - живильний або зволожуючий?

Вам потрібно вибрати такий, який швидко вбирається і майже не залишає після себе жирної плівки. Крем потрібно підбирати за типом шкіри.

Як підібрати крем за типом шкіри?

Якщо на обличчі часто з'являються прищі і вугрі, то ця шкіра відноситься до жирного типу. Якщо ж шкіра обличчя часто лущиться, то це сухий тип шкіри. При нормальному типі шкіри майже немає прищів, і вона майже не лущиться.

Визначившись зі своїм типом шкіри, можна сміливо відправлятися в магазин. Консультанти в магазині вам допоможуть підібрати правильний для вашої шкіри крем!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю