» » » Поради чоловікам по догляду за обличчям
Усі новини

Поради чоловікам по догляду за обличчям

Поради чоловікам по догляду за обличчям

Догляд за шкірою обличчя для чоловіків - це не екзотика, це всього лише необхідна складова, а правильне використання косметичних засобів і регулярність цього використання набагато важливіше ціни або торгової марки цього продукту. Догляд за шкірою обличчя для чоловіків - це не екзотика, це всього лише необхідна складова, а правильне використання косметичних засобів і регулярність цього використання набагато важливіше ціни або торгової марки цього продукту.

Догляд за обличчям для чоловіків

Догляд за шкірою обличчя - перший пункт у збереженні молодості. В умовах сучасного міста з його забрудненим повітрям, а так само для всіх, хто користується солярієм, регулярне використання спеціальних засобів просто необхідно.

Пам'ятайте і те, що ціна засоби для догляду не завжди відображає його позитивний ефект. Набагато важливіше те, чи правильно ви користуєтеся цим засобом, а так само те, чи робите ви це регулярно, або всього лише раз в тиждень.

Очищення

Не думайте, що очищення - це тільки скраб. Починати потрібно з звичайного вмивання і тоніка. До того ж, щоденне використання фільтрованої води замість звичайної водопровідної саме по собі творить чудеса і покращує шкіру.

Спершу, використовуючи ватяні диски, змочені фільтрованої водою, протріть обличчя перший раз, потім, додавши краплю гелю для вмивання, протріть ще раз. Змийте гель, використовуючи ватяний диск, потім протріть обличчя тоніком.

Зволоження

При гоління верхній шар шкіри знімається, що само по собі є великим стресом. Дуже багато хто використовує спиртовмісні лосьйони після голитися, що в двійні гірше, і загрожує ефектом червоного особи до сорока років.

Після гоління, а так само після кожного ранкового і вечірнього вмивання, наносите на шкіру обличчя і шиї легкий зволожуючий крем. Через 10 хвилин після нанесення залишки крему потрібно видалити ватним диском, особливо, якщо ви виходите на вулицю.

Щотижневий догляд

Для щотижневого догляду потрібно використовувати як миючі засоби на основі кислот - наприклад, гліколевої, так і різні маски. Перші є хімічним пілінгом, і прискорюють оновлення клітин і омолоджують.

Використання масок визначається вашим типом шкіри і наявністю специфічних проблем. Наприклад, глиняні маски підсушують шкіру і надають антибактеріальний ефект. Влітку ж важливі зволожуючі і живильні маски.

Механічна чистка обличчя

Професійне чищення особи в косметологічному салоні просто необхідна, принаймні, раз в квартал. Але пам'ятайте, що від розпарювання і ручного витискування давно відмовилися - адже вони загрожують порушенням роботи капілярів.

Найбільш безпечний метод - використання коштів з вмістом кислот як для розпарювання, так і для подальшої чистки. Це гарантує, що через десять років у вас не виникне проблем з постійно червоним носом або щоками.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю