» » » Догляд за "неслухняною" бородою
Усі новини

Догляд за "неслухняною" бородою

Догляд за "неслухняною" бородою

Розкішна слухняна борода швидше рідкість. Найчастіше ми стикаємося з тим, що волосся починає рости в неправильному напрямку. Ось сім простих способів зробити ваші волосся більш слухняним

Розкішна слухняна борода швидше рідкість. Найчастіше ми стикаємося з тим, що волосся починає рости в неправильному напрямку. Ось сім простих способів зробити ваші волосся більш слухняним.

1. Наберіться терпіння

Якщо вам набридла неслухняна борода, і ви наважуєтеся її збрити, зупиніться і подумайте ще раз. Є двотижневий період, зазвичай наступний відразу за стрижкою, коли борода стовбурчиться, і обличчя виглядає опухлим, і з цим нічого не можна вдіяти. Все, що вам залишається - чекати поки борода не виросте достатньо довгою, щоб випрямитися під власною вагою. У вашій бороди може бути перехідний період, і, якщо вам пощастить, все повернеться на свої місця само собою. Це не найнадійніший спосіб, зате він вимагає мінімум зусиль.

2. Не мийте її кожен день

Не слухайте жінок, коли вони запевняють, що бороду необхідно постійно мити. Щоденне миття бороди робить волосся жорсткіше і вимиває природні масла, які надають волоссю слухняність. Звичайно ж, не варто зовсім забувати про миття бороди, але якщо це робити хоча б через день, вона встигатимуть накопичувати масла щоб підлатати коаксіальну систему волосся.

3. Раз на тиждень користуйтеся кондиціонером для волосся

Якщо виросла борода довга, але недостатня важка, то вас врятує регулярне користування кондиціонером. Щотижневе «кондиціонування» бороди додасть волоссю керованість. Користуйтеся звичайним кондиціонером для волосся. Якщо продавець пропонує спеціальний кондиціонер для бороди - знайте, вам намагаються продати повітря.

4. Навчайте бороду зростати правильно

Частини бороди можуть рости в хаотичних напрямах, і один із способів боротися з цим - навчити їх. Вам знадобиться звичайна пластмасова гребінець, яка завжди буде з вами. Десять-п'ятнадцять хвилин в день біля телевізора або при читанні - і ваша борода «навчиться» рости правильно.

5. Скористайтеся милом

Вимийте бороду з милом. Так, це повністю змиє все масла, які роблять бороду слухняною. Але при цьому борода в цілому вийде пишною і підімне неконтрольовані ділянки. Звучить не дуже, і насправді ваша борода може звернутися в хаос. Тут важливо зважитися і спробувати - раптом, цей метод спрацює саме на вас.

6. Виключіть причину проблеми

Якщо жоден з методів не допоміг, і неслухняні ділянки бороди ніяк не виходить втихомирити, можна спробувати просто видалити їх. Змініть стиль бороди - подивіться які ще бувають варіанти, який-небудь з них вам обов'язково підійде. А неслухняне волосся відправляться у відро для сміття.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю