» » » Як вибрати правильний дезодорант?
Усі новини

Як вибрати правильний дезодорант?

Як вибрати правильний дезодорант?

Ідеальним засобом боротьби з потім є дезодоранти - засобів, що зменшують запах поту або перешкоджають його виділенню. Пам'ятайте, як у французькому фільмі "Іграшка" службовець був звільнений з роботи тільки через своїх вологих рук? І хоча потіння - процес природний, але від усвідомлення цього він не стає більш приємний. Звичайно, найкращий засіб проти поту - охайність. Але не будеш же в спекотні дні та ще де-небудь на Чорноморському узбережжі, митися з милом кожну чверть години! Приховувати запаху поту за допомогою парфюмерії ще нерозумно - це поєднання часто створює такий неповторний "коктейль ароматів", що краще вже піт в чистому вигляді.

До речі, в Мексиці і деяких африканських країнах легкий запах спітнілого тіла розцінюється, як потужний сексуальний стимулятор (згадаємо жартівливу приказку про "справжнього мачо", який повинен бути "лютий і смердючий"). А в "Кама-Сутра" (все-то у нас не зрозуміють, що писалася вона індійцями та в далекій давнині) ціла глава присвячена такій техніці любощів, як "обнюхування" партнерами один одного (правда, цуцики в цій справі дадуть арійцями сто очок вперед). Але якщо ви не цуцики, що не індуси і не мексиканці, то сильний запах поту для вас, скоріше, проблема, ніж гідність.

Сам по собі людський піт позбавлений неприємного запаху. «Псується» він уже на поверхні шкіри, змішавшись з секретом сальних залоз і піддавшись дії бактерій. Не забувайте, що на шкірі чоловіків і жінок переважають різні мікроорганізми, тому користуватися дезодорантом своєї подруги не варто. Ідеальним засобом боротьби з потім є дезодоранти - засобів, що зменшують запах поту або перешкоджають його виділенню.

Засоби для контролю потовиділення діляться на три категорії: власне дезодоранти, парфумовані дезодоранти і дезодоранти-антиперспіранти. Перші містять дезінфікуючі та бактерицидні речовини, які пригнічують діяльність бактерій. Антиперспіранти закривають вивідні протоки потових залоз, тим самим перешкоджаючи процесу потовиділення. А ось парфумованими дезодорантами варто користуватися тільки тим, хто потіє незначно: в цих засобах менше бактерицидних і антіперспірантних речовин і багато парфумерної композиції.

Як вибрати правильний дезодорант?
24 HOUR DEODORANT, PAYOT HOMME
Кульковий дезодорант з міддю і залізом - важка артилерія.

COLD SWEAT, NICKEL
Цей стик рекомендується зберігати в холодильнику. Після нанесення на шкіру він допоможе зберегти холоднокровність в будь-якій ситуації.

F BY FERRAGAMO DEODORANT, SALVATORE FERRAGAMO
Дезодорант-стік з фруктово-деревним ароматом від сильного потовиділення не врятує, але освіжить ненав'язливим запахом.

DEODORANTE ROLL-ON, VICHY HOMME
Підходить для частого застосування без ризику викликати роздратування.

JOHN VARVATOS DEODORANT STICK, JOHN VARVATOS
Стік для тих, хто не любить використовувати парфумерну воду, але не відмовиться від легкого натяку на східно-деревний аромат.

ANTIPERSPIRANT-DEODORANT ROLL-ON, CLINIQUE FOR MEN
Моментально висихає антиперспірант не залишає слідів на одязі.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю