» » » Догляд за собою - прості правила
Усі новини

Догляд за собою - прості правила

Догляд за собою - прості правила

Людина впевнений в собі, лише, коли у нього все в повному порядку. І якщо ти не можеш роззутися в гостях, тому що не зовсім впевнений в свіжості своїх шкарпеток, то Людина впевнений в собі, лише, коли у нього все в повному порядку. На тобі може бути надітий дорогий костюм, твоя зачіска може бути виконана переможцем всесвітнього конкурсу перукарів, а м'язи на животі бути рельєфніше і квадратні, ніж у Тарзана в його кращі роки, - але якщо ти не можеш роззутися в гостях, тому що не зовсім впевнений в свіжості своїх шкарпеток, то це заважає відчувати себе господарем становища.

Доглянутість - це коли ти спокійно і невимушено можеш зняти з себе все, що на тобі одягнуто, і не стати від цього гірше. Тоді, наприклад, лягаючи з жінкою в ліжко, ти не мучишся питаннями типу чи подобається їй застарілий запах поту і чи немає у неї упередження проти зелених врослих нігтів на великих пальцях ніг? Тим більше що ми відразу можемо відповісти: ні, їй не подобається і так, є. І взагалі, жінки куди більше, ніж чоловіки, звертають увагу на всякі дрібниці, але ж і ти не прийдеш в захват, якщо виявиш під шовковим панчохою дивно зашкарублу шорстку п'яту. Хоча, здавалося б, не в п'ятах щастя. Так що постарайся приділяти більше уваги деталям. Навіть, здавалося б, самим незначним.

П'ять волосся на грудях - це проблема. Ось коли їх п'ять тисяч п'ятсот п'ятдесят п'ять, тоді проблеми немає. Все цілком мужньо і гідно. Коли їх немає взагалі - терпимо. Але ось коли їх три зліва і два справа, тоді це виглядає трохи дивно. Тим більше, якщо вони довгі, чорні і завиваються на кінчиках в грайливі завитки. У цьому проміжному випадку їх краще видалити за допомогою пінцета. Якщо волоски ростуть поруч з соском, тоді, щоб не було нестерпно боляче, проведи попередньо знеболювання. Візьми кубик льоду і приклади його ненадовго до місця, звідки волосся росте, - протягом декількох секунд буде триматися ефект заморозки. Якщо волосся більше п'ятнадцяти, але все одно негусто, краще не мучити себе даремно, а відправитися в косметологічний центр, де тобі їх або навіки випалять потужним лазером, або надовго видалять за допомогою спеціального воску.

Якщо у тебе на крилах носа і лобі постійно утворюються вугри, значить, ти недостатньо добре знежирює шкіру. Протирай вранці і ввечері проблемні зони очищаючим лосьйоном. Намагайся не заповзати особливо на чисті ділянки шкіри, які, можливо, навпаки, страждають від сухості і вимагають застосування живильного крему.

Запах поту немає сенсу забивати сильними ароматами - твої живі феромони все одно переможуть штучно законсервовані аромати сандалу та цитрусових. Вибирай собі дезодорант з ефектом антиперспіранти, який зменшує потовиділення і одночасно знищує основних винуватців запаху - бактерій.

Щоденне провітрювання взуття здатне в два рази знизити інтенсивність запаху поту від ніг. Щоб зменшити пітливість, можна вдатися до старого випробуваного методу: щовечора робити десятихвилинну ванну для ніг в підсоленій теплій воді. Шкарпетки з натуральних тканин, устілки і креми з антибактеріальним ефектом також допомагають вирішити проблему. Дуже стійкий запах може бути свідченням грибкового захворювання: в цьому випадку варто звернутися до лікаря.

Мозолі на п'ятах у чоловіків утворюються не так швидко, як у жінок. Мабуть тому що у нас ноги більше, і вага розподіляється по стопі більш рівномірно. Проте, пемза тобі також не завадить - раз в тиждень варто злегка обробляти нею підошви після прийняття ванни. Але не перестарайся - якщо ти будеш шкрябати п'яти занадто енергійно, то тільки спровокуєш подальше наростання зайвого епідермісу.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю