» » » Як вибрати чоловічу нижню білизну і домашній одяг?
Усі новини

Як вибрати чоловічу нижню білизну і домашній одяг?

Як вибрати чоловічу нижню білизну і домашній одяг?

Саме при поверненні до власної квартири після напруженого робочого дня хочеться скоріше зняти офіційний костюм, прийняти душ і надіти улюблену футболку або затишний махровий халат. Домашня одяг повинен насамперед бути зручною і легкою

Тільки вдома будь-який чоловік може відчути себе вільно і розкуто. Саме при поверненні до власної квартири після напруженого робочого дня хочеться скоріше зняти офіційний костюм, прийняти душ і надіти улюблену футболку або затишний махровий халат.

Домашній одяг повинна перш за все бути зручною і легкою. Таке ж правило стосується і нижньої білизни - найбільш важливою, нехай і нікому не видною, частини гардероба, яка безпосередньо впливає на здоров'я і самопочуття чоловіка. Для найбільшого комфорту важливо правильно вибирати такі елементи одягу.

Нижня білизна: комфорт і легкість

Різновидів чоловічих трусів існує не менше, ніж у білизни представниць прекрасної статі: від сімейних до укорочених моделей - брифів - і стрінгів. У будь-якого чоловіка є свої переваги щодо інтимних елементів гардероба, багато хто навіть мають кілька варіантів на різні випадки життя.

Для повсякденного носіння краще вибирати боксери, які бувають середньої довжини, укороченими або, навпаки, подовженими, або Хіпс. Такі труси не утрудняють рухів, виготовляються зазвичай з бавовни або з незначною домішкою синтетики.

Головне - вибирати їх за розміром. Занадто тісне білизна погано впливає на кровообіг і небезпечно для чоловічого здоров'я. З цієї ж причини, а також через небезпеку переохолодження, стрінги і інші укорочені варіанти краще залишити для носіння вдома, для романтичного вечора з коханою чи інших відповідальних моментів.


Як вибрати чоловічу нижню білизну і домашній одяг?


Домашній одяг

Під цим терміном розуміють зовсім не розтягнуті спортивні штани і стару футболку з вицвілими написами. Домашній одяг - це предмет гардероба, який повинен виглядати охайно і привабливо. У ній не соромно відкрити двері раптово наскочили гостей, вийти з сусідом покурити або сходити в магазин.

Чоловіча домашній одяг представлена ​​наступними видами:

- Халат. Його можна взяти з собою в душ або накинути на тіло, якщо з ранку в двері несподівано подзвонили, а ви ще не в формі.

- Домашній костюм, схожий на спортивний . Представлений зазвичай толстовкою або футболкою зі штанами. У теплу пору року останні можна замінити шортами. Костюм найбільш зручний для повсякденного носіння. Він не сковує рухів, в ньому можна виконувати будь-яку роботу по дому, а також не соромно вийти погуляти з собакою або пройтися до найближчого магазину. Краще мати в запасі кілька костюмів різних кольорів і для кожного сезону. Звертайте увагу на якість матеріалу - він повинен бути міцним і щільним, щоб тканина не порвалася від різких рухів.

- Футболки. Улюблений елемент гардеробу для багатьох чоловіків. Вибирайте бавовняну або іншу натуральну тканину.

Ідеальні білизну і домашній одяг - ті, які не утрудняють рухів, виготовлені з натуральних тканин і перш за все подобаються самому їхньому власникові.


Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю