» » » 8 секретів бездоганного чоловічого костюма
Усі новини

8 секретів бездоганного чоловічого костюма

8 секретів бездоганного чоловічого костюма

Ми розповімо про восьми секрети, завдяки яким костюм буде виглядати бездоганно
Домагатися досконалості - риса перфекціоністів. В цілому, це гарна якість, але часто воно виснажує, адже погоня за ідеалом забирає багато сил. Але якщо дотримуватися золотої середини в бажанні все робити добре і якісно, ​​можна досягти чудових результатів, зберігши власну енергію.

Добре пошитий і підігнаний по фігурі чоловічий костюм - це вже 90% успіху. Але є ті 10%, які можуть зіграти нема на користь власника "ідеального костюма".

У сьогоднішній статті мова піде про чоловічому костюмі, який вимагає уваги до виходу з дому. Ми розповімо про восьми секрети, завдяки яким він буде виглядати бездоганно.

1. Між вузлом краватки і коміром не повинно бути проміжку. Якщо він є, краватка не займе правильне місце в образі, і не буде виробляти належний ефект. Щоб цього уникнути, достатньо розташувати краватку по центру і тугіше його затягти.


2. З-під коміра не повинна визирати смужка матерії краватки (з боків і ззаду). Вона повинна бути прихована під коміром сорочки.

3. Дуже елегантно і стильно буде виглядати невелика улоговинка на краватці (їх можна зробити кілька). Рівна поверхня також буде виглядати добре. Цей нюанс справа смаку.


4. Нагрудний хустку, що виглядає з кишені піджака, не повинен в нього провалюватися. Це декоративний елемент, тому частина його визирає. Щоб не було такої проблеми, спочатку вибирай хустку відповідного розміру. Якщо він все ж виявився малий, сформуй його таким чином, щоб в нижній його частині був обсяг. Тоді аксесуар не буде ховатися в кишені. При формуванні обсягу важливо не перестаратися, інакше кишеню стане неприродного розміру.5. Рукава сорочки потрібно трохи виправити з піджака. Досить буде, щоб манжети визирали на кілька сантиметрів.


6. На костюмі не повинно бути пилинок, ниток і вовни. Їх можна легко усунути спеціальною щіткою. Дуже добре для таких цілей підходить щітка-роллер з липким покриттям.

7. Взуття має бути не менше бездоганною, ніж костюм. Ретельно чистити її і покривати воском потрібно ще з вечора. Але перед виходом з дому слід зробити по ній кілька рухів щіткою для створення свіжого блиску.

Тепер знаючи ці секрети і тонкощі, ти завжди будеш виглядати на всі сто в своєму улюбленому костюмі.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю