» » » Чоловіча парфумерія Ламбре як стиль життя
Усі новини

Чоловіча парфумерія Ламбре як стиль життя

Чоловіча парфумерія Ламбре як стиль життя

Що формує стиль сучасного чоловіка? Тут важливо все, від зачіски до манери поведінки й мови!
Що формує стиль сучасного чоловіка? Тут важливо все, від зачіски до манери поведінки й мови!

П'ятірка найважливіших атрибутів, які характеризують образ справжнього чоловіка

1. Якісні і дорогі аксесуари (годинник, кільця, медальйон і т.п.)

2. Автомобіль.

3. Фірмова і стильний одяг.

4. Якісна і красива взуття "в тренд".

5. Парфуми як довершітель всього образу чоловіка.

Парфуми Ламбре - це демонстрація внутрішньої і зовнішньої чоловічої привабливості!

У сучасному світі, де сильна стать нарівні з жінками прагнути до скоєного образу навіть у найдрібніших його деталях, чоловіча парфумерія купується не рідше жіночої.

Можливості правильно підібраного парфуму для чоловіка:

- Надання впевненості в собі. Це перша сходинка на шляху до успіху як в кар'єрі, так і в особистому житті!

- Формування образу для кожного окремого випадку і під будь-який стиль одягу. Чи збираєтеся на ділову зустріч або пікнік? Аромат може виступити "зброєю" для досягнення мети або панацеєю від поганого настрою.

- Зброя для зваблювання жінок. Чоловік - це мисливець Вірно підібраний аромат дозволить підкреслити цю сутність і виділити сильні сторони кожного чоловіка!

"Діловий" запах або "спортивний" - підберіть свій парфумерний гардероб правильно!

Підбір ароматичної чоловічий формули повинен здійснюватися на підставі наступних ключових моментів:

1. Привід використання.

2. Особливості Вашого характеру.

3. Стиль одягу.


Вибір аромату в залежності від цілей нанесення

А для чого Ви купуєте парфуми:

- Для літньої відпустки. Тут стануть доречними легкі аромати. Формули з акцентованим звучання деревних або мускусних мотивів краще не використовувати в жаркий період. Порада: №13 (Invictus від Пако Рабан).

- Для спорту. Такі запахи повинні активізувати і тримати Вас в постійному тонусі. Ідеальним рішенням стане №18 в колекції Ламбре (Allure Homme Sport від Шанель).

- Для побачень. Кращими запахами тут стануть ті, в яких домінують ноти ванілі і мускусу. Це солодкі парфумерні формули, покликані спокушати! Порада: Le Male від Жан Поль Готьє .

Підбір ароматичної формули за характером майбутнього володаря

- Мачо. Чи відносите себе до сексуальних чоловікам з норовливим характером? Ви завжди чарівні і звикли завжди відчувати себе лідером? Ваш пріоритетний вибір: №2 (Intuition for Men від Ести Лаудер) або №33 (Le Male від Жан Поль Готьє).

- Творча особистість. Вам властива загадковість і непередбачуваність? Для Вас підійдуть композиції, подібні №16 (Bang-Bang від Марк Джобс).

- Сорочка-хлопець. Вашої головною характеристикою є романтичність, надійність і вірність. Найвдалішим прикладом по ходу вибору парфумів будуть духи №4 (Eternity for Men від Келвін Кляйн).

Визначаємося з запахом в залежності від стилю одягу чоловіки

- Джинсовий стиль. Така парфумерія здатна поєднуватися з різними стилями, а її доречність відзначається для будь-якої обстановки. Цінуйте демократичність і стриманість при комплектації свого гардероба? Такий же підхід повинен бути і до туалетній воді: №20 (Hugo від Хьюго Бос).

- Богемний стиль. Запахи цього стилю є таким собі коктейлем з нот зі східним звучанням. Тут вдало поєднуються пряні аромати, спеції, мотиви пахощів (для чоловіків старше 35). Порада: №32 (Versace Pour Homme від Версаче).

- Шкіра. У цій групі зібрані універсальні запахи, які будуть доречні для будь-якого представника сильної статі незалежно від віку, характеру і стилю життя. Приклад: №17 (The One for Men від Дольче Габана).

- Техно. Тут підійдуть складні композиції. Вони створять навколо свого володаря невидиму захисну оболонку, що особливо необхідно при роботі в місцях скупчення людей. Рекомендація від Ламбре: №29 ( L`Homme від Ів Сен Лоран ).

Слід виділити і ще один вид парфумерії: унісекс-стиль! Йдеться про запахи, які не тільки можуть бути однаково вдало використані і чоловіком і жінкою, а й стануть доречним аксесуаром для будь-якого приводу!


Переваги унісекс-парфумерії від Ламбре

- Напрямок представлений нишевой композицією "Молекула 101". "Нішевих" розробки говорить не тільки про якість складових інгредієнтів, а й про неповторність формули.

- Зручний флакон. Аромат запропонований в найбільш зручному обсязі для туалетної води (50 мл). Економічність ж використання ароматичної рідини забезпечує дозатор.

- Доступна ціна. Незважаючи на нішевість розробки, вартість її наближена до чоловічої номерний колекції духів, що робить якість доступнішим!

Крім всіх викладених рекомендацій в питанні вибору чоловічої парфумерії слід сказати про необхідність дотримуватися ряду правил в ході безпосередньої дегустації парфумерного вироби.

Правила тестування чоловічої парфумерії

1. Аромадегустація повинна відбуватися в першій половині дня. Цей момент пояснюється більшою чутливістю нюхових рецепторів у години до полудня.

2. Перед пробою нових запахів використання іншої парфумерії неприпустимо. Сторонні ноти будуть перешкоджати адекватному розпізнаванню нових парфумів.

3. Нанесення композиції на шкіру повинно здійснюватися після її тестування на блоттер. Завдяки цьому Ви зможете скласти перший висновок про парфум. Нанесення ж його на шкірний покрив актуально тільки якщо верхні ноти композиції припали до смаку.

4. Не поспішайте дайте аромату розкриття. Поносіть його на собі кілька годин, поспостерігайте за розкриттям і тільки потім приймайте стверджувальне рішення.

5. Не переборщіть. Не варто тестувати більше 4 формул за один раз! Наші рецепторів теж властиво втомлюватися.

6. Купіть пробники вподобаних виробів або попросіть кілька блоттеров у консультанта інтернет-магазину для дегустації їх в спокійній обстановці будинку. Перш ніж купувати парфумерію слід усвідомлювати, що тестований запах зрозумілий і комфортний для Вас на кожному етапі звучання.


Для вивчення інших секретів аромадегустаціі або отримання конструктивних рекомендацій на стадії вибору зв'яжіться з менеджером Ламбре.


Матеріал розміщений на правах реклами

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю