» » » Як правильно чистити чоловіче взуття, щоб вона сяяла?
Усі новини

Як правильно чистити чоловіче взуття, щоб вона сяяла?

Як правильно чистити чоловіче взуття, щоб вона сяяла?

Процес полірування взуття складається з послідовних дій, кожне з яких таїть в собі секрети майстрів, які ми зараз тобі розкриємо
Всі знають і пам'ятають красивий блиск взуття, недавно принесеної з магазину. Але з часом черевики втрачають первозданний лиск. На щастя, це справа можна виправити - щоб повернути їм колишню красу і підтримувати її, потрібно вміти правильно чистити взуття. Як це робити ми розповімо в сьогоднішній статті.

Мистецтво чищення взуття зародилося у Франції і там же отримав свою назву - glaçage (глассаж). Слово перекладається як «наведення блиску».

Процес полірування взуття складається з послідовних дій, кожне з яких таїть в собі секрети майстрів, які ми розкриємо.

Якщо ти відносиш себе до чоловіків, які люблять підтримувати взуття в ідеальному стані, приготуйся приділити глоссажу час, але результат буде цього коштувати.

Що потрібно: пара шкіряних черевиків, віск для взуття (такого ж тону або безбарвний), бавовняна матерія, взуттєва щітка з м'якою щетиною, невеликий резервуар з ледь теплою водою, віскі.

1 етап

Расшнуруй черевики, якщо є шнурівка. Ущільнити носок взуття папером, щоб під час чищення поверхня не прогиналася. М'якою щіткою гарненько очисти взуття від пилу і забруднень. Потім злегка вологою тканиною протри черевики, прибираючи залишки забруднень.

Як правильно чистити чоловіче взуття, щоб вона сяяла?
2 етап

Нанеси на взуття круговими рухами пальця (або із застосуванням м'якої тканини) трохи воску. Якщо на черевиках є перфорація, розтираю віск обережно і в невеликій кількості, щоб вона не забилася.

3 етап

Потрібно знайти на взуття ділянку з першим невеликим заломом і відступити від нього 05 см. Віск в цій зоні потрібно наносити частими і невеликими рухами по колу. Таким способом можна домогтися поетапного переходу від глянцевого лиску до матовому. Хороший блиск повинен бути тільки в зоні мисков, чим далі від них, тим він повинен бути більш матовим.

Щоб черевики були відполіровані рівномірно, потрібно ретельно полірувати місця з'єднання підошви і шкіри. Наносити віск потрібно до скрипу, а кількість підходів має бути не менше 20 - 30 разів. У підсумку на твоїй взуття
має бути 20-30 шарів засоби для полірування.

Заверши цей етап протиранием взуття від залишків воску.
4 етап

Постав біля себе резервуар з водою кімнатної температури, змочи в ній заздалегідь підготовлену бавовняну тканину і гарненько її відіжми. Намотай матерію на два пальця і ​​зачерпни невелика кількість полірувального засобу. Після цього відшліфуй шари, які були нанесені раніше. Робити це потрібно круговими рухами.

Коли матерія остаточно висохне, потрібно буде нанести на покриття черевик кілька крапель води, після цього взяти невелику кількість воску і знову зробити полірування. Так потрібно повторити кілька разів, додаючи все менше і менше води і поліролі. При цьому потрібно стежити, щоб взуття було почищена без різких переходів.5 етап

Заключний етап передбачає усунення недоліків і розлучень, які могли залишитися після полірування. Для цього буде потрібно кілька крапель віскі. Напій стягне пори на шкірі і підсушить її. Таким способом також можна досягти дзеркального ефекту.


Якщо всі етапи зроблені правильно, на кінчиках черевик можна побачити своє відображення.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю