» » » Що таке барбершоп і хто такі Барбери?
Усі новини

Що таке барбершоп і хто такі Барбери?

Що таке барбершоп і хто такі Барбери?

У пострадянських країнах мало хто знає, що таке барбершоп і хто такі Барбери. Щоб дізнатися більше про те, хто ж ці люди і що це за заклади, ми пропонуємо зануритися в світ, де побажання чоловіків стають реальністю з допомогою справжніх професіоналів своєї справи
У пострадянських країнах мало хто знає, що таке барбершоп і хто такі Барбери. Щоб дізнатися більше про те, хто ж ці люди і що це за заклади, ми пропонуємо зануритися в світ, де побажання чоловіків стають реальністю з допомогою справжніх професіоналів своєї справи.

Чоловіків давно не залучали салони краси, де обслуговують представників обох статей, нехай навіть в різних залах. Чоловікам до душі навіть не просто чоловіча перукарня , А місце, де вони можуть приводити себе в порядок без цікавих жіночих очей і розмов.

Багато представників сильної статі хочуть відвідати саме barbershop , Де можна не тільки перетворити зовнішність, але і душевно поспілкуватися з однодумцями, випити хороший віскі і закурити сигару.
Трохи історії

Барбершоп отримав назву від латинського слова «barba», що в перекладі означає «борода». Це відмінна чоловіча риса, яка не асоціюється з жінками. У таких закладах панує чоловічий дух, жінок немає і серед відвідувачів, і серед майстрів.

Перукарня для чоловіків стала готельної осередком ще в 18 столітті в Європі, а потім і в Америці. Майстри поділилися на 2 категорії, одні працювали з жінками, інші - з чоловіками. У той же час вперше стала популярною послуга стрижка бороди .

У минулі часи в барбершопах проводили нескладні медичні маніпуляції - лікували зуби, дрібні порізи, ставили банки. Однак в середині 19 століття установи почали пропонувати лише перукарські послуги.

Заклади стали настільки популярними і відомими, що в кінці 19 століття в Огайо була заснована перша профспілка Барбера «Barbers 'Protective Union en Columbus, Ohio», а потім і в Нью-Йорку. В цей же час почали з'являтися перші перукарні школи, профіль яких був - чоловічі стрижки і укладання. З барбершопамі стали активно співпрацювати фахівці в хімії, анатомії та біології, розробляючи косметичні засоби для чоловіків. Адже у чоловічої половини суспільства по-іншому функціонують сальні залози, а волосся більш жорсткі. Тому і продукція повинна бути з урахуванням таких особливостей.

У 70-х роках 20 століття попит на послуги барбершопов кілька вщух. Це було пов'язано з модою на довге волосся. Барбери не відразу підлаштувалися під модну тенденцію, і тому власники довгих шевелюр ходили в жіночі перукарні. Однак незабаром Барбери освоїли і цю нішу.

Барбершоп, як частина культури суспільства

Можна без перебільшення сказати, що барбершоп - це ціла культура. Для майстрів це більше, ніж робота, для них це стиль життя. Вони завжди раді підтримати розмову з відвідувачами, допомогти забезпечити їм комфортну атмосферу, ну і, звичайно ж, задовольнити їх побажання, пов'язані з перетворенням образу.

Для клієнтів візит в барбершоп - це цікаве проведення часу і можливість отримати корисні рекомендації від фахівців по догляду за собою. По суті - це чоловічий клуб, бути членом якого завжди почесно.Які послуги пропонують барбершопи?

На сьогоднішній день, спектр послуг барбершопов наступний:

- Чоловіча стрижка , В тому числі для дітей.

- Корекція стрижки.

- Укладка волосся.

- Стрижка та укладка бороди.

- Королівське гоління.

- Маскування сивини.

- Чоловічий манікюр .

- Чоловічий педикюр.

- Моделювання брів і бороди.
Незалежно від обраної послуги, відвідувачів чекає атмосфера чоловічого клубу, хороша випивка, сигари і спілкування з однодумцями.

Барбери пропонують чимало цікавих технік виконання послуг і багато ідей для створення образу. Вони завжди крокують в ногу з модними тенденціями, вдосконалюють техніки, при цьому, не забувають про класику.

Робота з волоссям, бровами і бородою вимагає особливого підходу, крім того, кожен чоловік має
індивідуальною зовнішністю, тому фахівці враховують форму особи, риси, статура і стиль відвідувача. Адже те, що підійде одному, може зовсім не підійти іншому. Також в барбершопах успішно практикується стрижка за формою особи .

Запрошуємо відвідати барбершоп Syndicate

Запрошуємо всіх бажаючих чоловіків відвідати барбершоп Syndicate в Києві. У нас можна розслабитися, приємно провести час в чоловічому суспільстві і скористатися послугами досвідчених фахівців: камуфлювання сивини , Стрижки, укладки волосся і бороди, дитячі стрижки, небезпечне гоління, корекція брів, манікюр, педикюр.

З кожним відвідувачем працюють досвідчені Барбери, які завжди готові реалізувати побажання, враховуючи при цьому особливості зовнішності. Також експерти дають корисні рекомендації щодо подальшого догляду за зовнішністю. Наші Барбери використовують професійні інструменти, які в умілих руках творять чудеса.

Для фахівців з Syndicate важливо, щоб кожен відвідувач залишався задоволеним результатом. Це найкраща нагорода для тих, хто вирішив присвятити своє життя мистецтву Барбер.


Вже з перших хвилин перебування в салоні, причарувати панує в ньому атмосфера. Стіни в стилі лофт доповнюють великі дзеркала в дерев'яному обрамленні, а також поверхні з дорогих сортів дерева.

У м'яких, шкіряних кріслах кожен відвідувач може розслабитися, випити віскі і закурити сигару, сигарету чи трубку. Для таких цілей відведена спеціальна, затишна кімната, в якій чоловік може поспілкуватися з цікавими людьми або ж побути наодинці з собою, готуючись до ділової зустрічі або побачення.

Для того щоб відвідати барбершоп Syndicate, ви можете записатися до нас за вказаними на сайті телефонами. Також працює онлайн запис.

Барбершоп Syndicate гарантує, що кожен наш клієнт буде задоволений проведенням часу і бажаним результатом.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю