» » » Сумки для ноутбуків: практичний подарунок для чоловіка будь-якого віку
Усі новини

Сумки для ноутбуків: практичний подарунок для чоловіка будь-якого віку

Сумки для ноутбуків: практичний подарунок для чоловіка будь-якого віку

Про статус чоловіка можна судити за зовнішнім виглядом. Діловий стиль - навіть в дрібних деталях Про статус чоловіка можна судити за зовнішнім виглядом. Солідному топ-менеджеру недозволено приходити на роботу в джинсах з рюкзаком. Діловий стиль - навіть в дрібних деталях. Дуже часто людям бізнесу, простим студентам, службовцям доводиться брати ноутбук, планшет на роботу, навчання. Якщо знайомий, близька людина нещодавно придбав новий девайс, йому знадобиться чохол або кейс. Як вибрати сумку в подарунок, яка відповідає віку, статусу чоловіки?
Види сумок
Виробники ноутбуків, планшетів пропонують клієнтам крім пристроїв всілякі аксесуари. Коли будете вибирати подарунок, запитайте у знайомого чоловіка, яку марку ноутбука, планшета він придбав. Ви дізнаєтеся у нього назва моделі. Так буде простіше вибрати аксесуар. Для захисту пристрою від дощу, ударів можна вибрати:
1. Чохол. Підходить для планшетів і ноутбуків. Він мінімально захищає пристрій. Чохол для ноутбука коштує 11 доларів. Солідним подарунок назвати складно. Ви бажаєте подарувати чохол зрілому чоловікові? Вибирайте шкіряний варіант за 95 доларів.
2. Класична сумка . Найпоширеніший варіант для захисту портативних пристроїв від факторів зовнішнього середовища. Шкіряні сумки для ноутбуків в Києві в звичному виконанні можна придбати за 150 від 150 доларів. Сумки дешевше - зі штучної шкіри.
Стандартний аксесуар підійде молодим хлопцям, чоловікам, що відбувся в життя. З моделлю зручно ходити на роботу і навчання. У неї зручно класти девайс, інші речі: папери, невеликі журнали, книги.
3. Портфель. Щоб підкреслити бізнес-статус близької людини вибирайте для нього портфель, виконаний з натуральної шкіри. Портфелі можна придбати до пристроїв з діагоналлю 11-16 дюймів.
4. Рюкзак. Варіант підходить для молодих і активних людей. Підходить тим, хто звик їздити на велосипеді, не сприймає діловий стиль. Конструкція зручна тим, що в рюкзак ще вміститься багато корисних речей крім ноутбука. Рюкзак носять на спині. Руки завжди будуть вільні - перевага моделі.
Сумки для лептопів різних видів виготовляють з основних груп матеріалів: шкіри, синтетичних тканин. Моделі з натуральної шкіри завжди підкреслить статус. Вартість такого варіанту не всім по кишені. Кожний варіант краще дарувати близьким людям на значущі події. Можна вибрати сумку зі штучної шкіри. Вона не так солідно виглядає, але надійно захищає будь-які пристрої від проливного дощу.
Якщо ви хочете порадувати молоду людину з активною життєвою позицією, то вибирайте рюкзак, сумку з поліестеру або чохол. Хочете здивувати тата, дядька або зрілого чоловіка - зверніть увагу на класичний портфель, шкіряну сумку для ноутбука, кейс з жорстким каркасом. Чоловікам прийнято дарувати аксесуари темних тонів: чорні, темно-сині, темно-зелені - ці варіанти більш практичні, ніж світлі моделі. Підкресліть стиль близького чоловіка за допомогою стильної сумки для ноутбука. Цей аксесуар корисний тим, хто тільки придбав новий пристрій і постійно переміщається по місту по роботі чи навчанні.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю