» » » «Головне, щоб костюмчик сидів»: правила вибору
Усі новини

«Головне, щоб костюмчик сидів»: правила вибору

«Головне, щоб костюмчик сидів»: правила вибору

Дівчата люблять чоловіків в костюмах. Напевно, тому, що костюми десь пов'язані з уніформою через своїх чітких ліній і певного кольору, а, як відомо, форма дівчатам також подобається Дівчата люблять чоловіків в костюмах. Напевно, тому, що костюми десь пов'язані з уніформою через своїх чітких ліній і певного кольору, а, як відомо, форма дівчатам також подобається, а також, безумовно, костюм інтерпретується несвідомо в їх голівоньках як символ порядності і серйозних намірів. Так що додати пару плюсів до своєї кармі, заявившись якось на побачення в ладно наведеному костюмі, тобі варто. Ось побачиш, як буде здивована твоєму перетворення дівчина-красуня і скільки компліментів ти від неї почуєш. Але крім костюма, безумовно, треба буде подбати і про сорочці, краватці, туфлях, шкарпетках.
Постався до покупки костюма серйозно - в ідеалі - зшити на замовлення. Немає нічого жахливішого, коли костюм «не сидить». Але можна купити в магазині, тільки обов'язково важливо, щоб тобі його підігнали під тебе, щоб він не висів на тобі мішком, як на шестикласників, чия мама вирішила купити піджак на виріст, або щоб він не кривився гармошкою на твоїй потужної спині, а лацкани не стирчала і не роз'їжджалися в сторони. Зверни увагу і на довжину рукавів і на довжину брюк: немає нічого жахливішого, якщо штани надмірно короткі (будеш виглядати як «подстрелянний») або навпаки, складками спускаються утворюючи на щиколотках кілька складок - штани, це не фіранки. Ширина брюк, до речі, теж має значення: відверто широкі штани виглядають мішкувато, тому прийнято, щоб ширина штанини не перевищувала & frac34; довжини взуття. Тобто якщо твій розмір ноги невеликий, очевидно і зростання -теж - значить, шукай, скоріше, вузькі брюки.
При цьому довжина брюк повинна бути такою, щоб на черевик лягала одна складка, а коли ти йдеш, щоб не було видно шкарпеток. Шкарпетки, до речі, за кольором вибирати в тон взуття! А чи не костюма.
Довжина рукавів піджака повинна бути такою, що коли ти тримаєш вільно руки по швах, рукав повинен закінчуватися до кісточки зап'ястя. І не більше.
Наступним кроком (вже легше, правда) буде підбір сорочки. Навіть якщо ти терпіти не можеш костюми, хоч одна сорочка та й завалявся у тебе в гардеробі. Чоловічі сорочки - це особлива річ. Усім дівчатам без виключення подобається носити вдома чоловічу сорочку. Якщо ти зовсім не розумієш, як підібрати сорочку і тобі лінь тягатися по магазінам- інтернет тобі в допомогу. Чоловічі сорочки можна подивитися тут http://price.ua/catalog5779.html . Але от питання: як вибрати. Перш ніж заглибитися в таблицю розмірів і всяких нюансів моделей, спочатку запам'ятай: сорочка повинна бути по тону завжди світліше піджака, а краватка - на тон темніше сорочки і на тон світліше костюма. Для денного варіанту сорочка обов'язково повинна бути тільки світлою.
Як дізнатися свій розмір? Померяй обхват грудей і поділи цифру на два - це і буде твій розмір. Але крім грудної клітини є ще параметр обхвату шиї і довжина рукавів. Виміряй і обхват своєї шиї, досить щільно і додай до цифри 1-2 см - це розмір ворота. Між коміром і шиєю має поміщатися палець - якщо більше, краватка буде деформувати воріт. Манжети сорочки повинні виглядати з-під рукавів піджака на 15 см. Це дуже важливо! Довжина сорочки визначається за місцем, де починається кисть - точно по лінії зап'ястя.
Ще тебе не повинно бентежити, що сорочки є різні за кроєм: для різного типу фігур.Так, якщо ти великий мужик, твій крій Classic-Fit. Є ще варіанти на більш-менш стандартну фігуру - Custom-Fit, а є для субтильних (якщо ти кволий хіпстера) - Slim-Fit, вона в талії і в грудях набагато вужче, ніж в Classic.
І останній акорд: краватка. Якщо плечі піджака широкі - потрібен краватку-противагу, тобто вузький. В середньому, орієнтуйся на ширину краватки в 9-11 см.

Стаття розміщена на правах реклами
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю