» » » Три класичні варіанти чоловічих сумок: робимо правильний вибір
Усі новини

Три класичні варіанти чоловічих сумок: робимо правильний вибір

Три класичні варіанти чоловічих сумок: робимо правильний вибір

Всі прогресивні представники сильної статі використовують портфелі, планшети, месенджери і інші чоловічі сумки не тільки для зручності, але і для завершення свого образу Сумки міцно увійшли в повсякденне життя чоловіків і вже давно не вважаються суто жіночим аксесуаром. Всі прогресивні представники сильної статі використовують портфелі, планшети, месенджери і інші чоловічі сумки не тільки для зручності, але і для завершення свого образу. Єдине питання, яке до сих пір залишається для чоловіків відкритим - це як з величезного розмаїття моделей вибрати відповідне виріб. Відповідь проста - класика підійде для кожного, важливо лише визначитися з тим, в яких ситуаціях буде використовуватися сумка і вибрати ту, яка стане доповненням стилю життя.
Класика жанру - стильні портфелі
Портфелі вважаються, мало не найпершими представниками чоловічих сумок, служать вони їм вже протягом багатьох років. Але з плином часу портфелі зазнали значних змін:
  • Виготовляються вони з м'якої шкіри і вже не такі жорсткі, як їх попередники;
  • Гострі кути і прямокутна форма також пішли в минуле;
  • Застібки на виробах стали практичними і модернізованими;
  • Внутрішній устрій портфеля вражає. У ньому зручно розташовуються органайзери, безліч кишень для найрізноманітніших речей, відділення під планшети, ноутбуки та іншу техніку.

Підібрати такого стильного помічника зараз не важко, так на сайті handybag.ru є широкий вибір портфелів під ноутбуки різних розмірів.
Сумка-листоноша для стилю кежуал
Месенджери або сумки-листоноші міцно увійшли в ужиток чоловіків, і використовуються ними як повсякденний варіант. Їх основні переваги полягають в компактному розмірі, при досить значною місткості, зручності експлуатації та поєднанні елегантності з функціональністю. Як правило, подібні моделі оснащені широким плечовим ременем.

Цей варіант може стати ідеальним для молодих людей, що цінують стиль в деталях. Моделі в продажу є самі різноманітної цінової категорії: від недорогих брезентових, до якісних шкіряних. Будь-який чоловік або молода людина зможе підібрати те, що підходить саме йому.
Дорожня сумка - незамінний атрибут для поїздок
Дорожня сумка обов'язково повинна бути в наявності у тих чоловіків, які періодично відправляються в довгострокові поїздки, ділові відрядження, за місто на природу або просто відвідують спортзал. У минуле відходять величезні валізи, з якими було дуже дискомфортно пересуватися. Їм на зміну прийшли чоловічі дорожні сумки з натуральної шкіри, з цікавою обробкою, містким внутрішнім відділенням і безліччю додаткових кишень. Важливо й те, що подібні вироби, як правило, поєднуються і з діловими і зі спортивними костюмами.

Вибрати сумку для чоловіка не складає труднощів, так як різноманітність моделей не перестає радувати споживачів. Якщо існують які-небудь сумніви, то варто, виходячи з стилю життя, зупинитися на одному з перерахованих вище варіантів класики.


Стаття розміщена на правах реклами
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю