Усі новини

Як правильно розтягнути джинси

Як правильно розтягнути джинси

Основна проблема класичних джинсів - це те, що вони сідають після прання. До речі, вони так і називаються - "суха класика". Тобто з часом при носінні зруйнується жорстка основа джинсів Основна проблема класичних джинсів - це те, що вони сідають після прання. До речі, вони так і називаються - "суха класика". Тобто з часом при носінні зруйнується жорстка основа джинсів. Це властиво всім фірмовим моделям. Наприклад, якщо ви купили джинси в інтернет-магазині ShopArt , Покладаючись на сітку розмірів, то можна розчаруватися, якщо не буде вистачати сантиметра для ідеальної посадки. Це не проблема: додати парочку сантиметрів можна за допомогою двох способів: розтягування і замочування.
Спосіб 1.
Розтягування джинсів потрібно почати з того, що визначити - яку саме частину краще розтягнути. Найлегше піддаються стегна і сідниці (смуга, яка проходить з задньої частини джинсів на передню), пояс (саме він або місце нижче) і район кісточок (для збільшення довжини джинсів слід тягнути внутрішній шов від коліна і до низу). Не варто розтягувати рвані або протерті джинси, вони можуть не витримати. За допомогою метра визначте довжину і ширину джинсів зараз - потім буде легше визначити, розтягнулися вони чи ні. Краще вимірювати точно по шву - так різниця буде видна відразу. Тепер візьміть пляшку теплої води з розпилювачем і намочіть джинси так, щоб і внутрішня, і зовнішня частина тканини були мокрими. Кладемо джинси на підлогу. Якщо потрібно розтягнути пояс або задню частину - стаємо на один з кишень. Не забуваємо розстебнути гудзик, а то порвемо застібку. Якщо розтягуємо довжину - стаємо вище коліна. Тягнемо. Ось прямо тягнемо раз десять в тому напрямку, в якому необхідно розтягнути. Повторюємо процес з іншою стороною. Не потрібно тягнути за кишені або лямки на поясі - вони відірвуться. Перевіряємо результат за допомогою метра. Якщо джинси не розтягнулися - у нас є ще один спосіб.
Як правильно розтягнути джинси

Спосіб 2.
Замочування джинсів. Дуже веселий, насправді, процес. Спочатку одягаємо джинси. Потім наповнюємо ванну. Ну ви зрозуміли, так? Якщо потрібно розтягнути пояс - сідаємо в ванну, якщо збільшити довжину або ширину - занурюємо в воду. Десь через хвилин 15 джинси сидять уже не так туго. Тепер, поки ви ще в воді, розтягніть тканину. Вийшовши з ванної, розстеліть на підлозі рушник і займіться фізичними вправами: присідання, нахили, розтяжки. Можна і йогою зайнятися - поєднати приємне з корисним. Тепер потрібно дати джинсам висохнути. На вас. Тому вирушаємо на сонечко, на подвір'я. Так джинси візьмуть форму тіла. Знімаємо джинси і залишаємо їх сушитися на свіжому повітрі, не використовуючи сушилку, а то знову сядуть. Якщо кілька разів повторити процедуру замочування, то джинси ідеально візьмуть форму тіла.
Після розтягування намагайтеся не сушити джинси в пральній машинці або сушарці. Вони від цього відразу сідають. Хоча, якщо вам сподобався сам процес замочування, наприклад, то чому б і ні?

Стаття розміщена на правах реклами
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю