Усі новини

12 цікавих фактів про джинсах

12 цікавих фактів про джинсах

Вже довгі роки джинси є найпопулярнішим предметом гардероба чоловіків і жінок. З джинами пов'язано безліч цікавих фактів Вже довгі роки джинси є найпопулярнішим предметом гардероба чоловіків і жінок. З джинами пов'язано безліч цікавих фактів. MEN's LIFE розповість тобі найцікавіші з них:
1. Вперше вироби із джинсової тканини згадувалися в портових книгах Англії XVI століття. В ті часи джинсову тканину імпортували з Генуї, щоб виробляти штани, а в подальшому збувати по всій Європі.
2. Джинси виготовляються з особливою тканини. Вона має особливий палітурка ниток. Із зовнішнього боку нитки пофарбовані, а з внутрішньої - немає. Така структура тканини і надає виробу «потертий» вид.
3. Колір індиго - це основний барвник для деніму, який раніше виготовлявся на попелі. Фарбування подібним способом не було витратним, тому джинси не були розкішшю.
4. Право вважатися винахідником сучасних джинсів належить Лівай Строссу, який після переїзду до Америки змінив ім'я на Леві Страусс. Саме він придумав об'єднати міцну, дешеву тканину зі зручним і стильним фасоном. На сьогоднішній день сума продажів компанії всесвітньо відомої Levi Strauss & Co. дорівнює 7 млрд доларів на рік. 5. У 40-х роках дизайн джинсів трохи змінився: було прийнято рішення прибрати заклепку з міді, яка розташовувалася в області паху. Шанувальників джинсів турбував можливу шкоду, який вона могла нанести, коли нагрівалася біля вогнища.
6. За часів Другої світової війни в США джинсові штани отримали особливу популярність. Є такі відомості, що джинси могли придбати тільки ті, хто брав участь у військових діях. 7. Велику популярність джинсів приніс Оззі Осборн, який вважався гуру «бітників». Саме завдяки йому джинси стали особливо популярними серед молоді. 8. Хіппі стали наступними законодавцями моди на джинси. Прикрасами джинсів стають нашивки, вишивки, намистини і стрази. І до цього дня ці деталі дуже популярні. 9. У кінці 60-х дизайнер Луї Ферро дебютував зі своїм модним показом джинсів, які були щедро посипані стразами. Після його показу джинси стали основним елементом для колекцій багатьох модельєрів. 10. Мода на джинси в Радянському Союзі з'явилася в 1958 році під час Міжнародного фестивалю молоді і студентів. Іноземна новинка вмить сподобалася радянської молоді. 11. На обробку деніму виробники витрачають близько 2 млн. Доларів на закупівлю пемзи. Її завозять з Мексики, Греції та Туреччини.
12. До нашого часу по всьому світу вже вироблено понад 2500000.000 пар «блакитних джинсів».
12 цікавих фактів про джинсах
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю