» » » 3 модних тренда зимового гардеробу
Усі новини

3 модних тренда зимового гардеробу

3 модних тренда зимового гардеробу

Скоро Новий Рік і сьогодні MEN's LIFE представить твоїй увазі три новорічних тренда, що гарантують комфорт в холодну пору року і святковий настрій Скоро Новий Рік і сьогодні MEN's LIFE представить твоїй увазі три новорічних тренда, що гарантують комфорт в холодну пору року і святковий настрій.
Картатий костюм. Все нове - це добре забуте старе і костюм в клітину не виняток. Він відмінно підійде для новорічного корпоративу і святкової вечірки. Варіанти колірної гами найрізноманітніші - відтінки червоного, синього або сірого. Більше про костюмах і піджаках в клітку читай і дивись тут.
3 модних тренда зимового гардеробу

Светр. Светри, які виконані в техніці fair isle (це традиційна техніка, яка використовується для створення барвистих в'язаних узорів), будуть вигідним для тебе придбанням в холодну пору року. А забавні різноколірні орнаменти і «морозні» візерунки на таких светрах будуть виглядати більш святково, ніж одноколірні джемпери. Про светрах з нордическими візерунками читай тут.

Жилет. І не звичайний чорний жилет, а обов'язково кольоровий або в клітку. Жилет - це ще один невід'ємний і модний елемент твого зимового гардеробу. Носити жилет можна як з брюками, так і з темними джинсами.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю