Усі новини

Як оживити свій гардероб?

Як оживити свій гардероб?

Зрозуміло, що всі ми воліємо виглядати свіжо і охайно, одягаючи тільки бездоганно випрасуваних речі. Але коли настає літо, хочеться дозволити собі вільність вийти за рамки канонічних формацій і трохи «наїжачити» свій гардероб.

Зрозуміло, що всі ми воліємо виглядати свіжо і охайно, одягаючи тільки бездоганно випрасуваних речі. Але коли настає літо, хочеться дозволити собі вільність вийти за рамки канонічних формацій і трохи «наїжачити» свій гардероб. Варто поглянути, як вигідно виглядають розпатлані речі і стильна розв'язність НЕ пропрасовану брюк на актора Едгара Рамірез, який недавно позував фотографу GQ в Парижі.

Відмінне поєднання льону і бавовни: розстебнутий піджак, з-під манжет якого визирає біла сорочка, продовжують м'яті в часту дрібну складку штани. Консервативні сонцезахисні окуляри і краватку, а в нагрудній кишені, звичайно ж, безперечно складений хустку. Натяк зрозумілий!

Як оживити свій гардероб?

Пробуйте нові варіації

Офісні мішкуваті костюми давно втомили, і хочеться приміряти що-небудь легке, виткане з повітряного бавовни. Нехай підлоги розстебнутого піджака розвіваються на вітрі, освіжаючи тіло і даруючи прекрасні миті елегантному темпераментному чоловікові.


Без ременя. Штани сірого костюма і так чудово сидять на атлетичної фігури. Краватка і хустку в клітинку сірого кольору. Повинно бути, вам сподобається.


Лляний костюм чудово виглядає з коричневими шкіряними черевиками і сорочкою в біло - кавову клітку зі злегка деформованими куточками коміра. Зрозуміло, краватка, хустка і годинник внесуть в цей франтівською образ позитивний баланс. Бездоганно і феєрично.


Багато хто просто не вміють правильно використовувати ментальність чорного костюма. Вони скидаються на вампірів і завжди серйозні. Не потрібно морочитися з цього приводу, адже «чорний» може легко досягти успіху і вдень.

Пекучий образ амбітного темпераментного молодого людини з відмінним смаком, дається легко: чорний костюм, бездоганна біла сорочка і краватка кольору кави з молоком. Не обійшлося і цього разу без хустки світло - коричневого кольору.

Насолоджуйтесь в повній мірі можливістю виглядати елегантно і дихати всім тілом. Це триватиме недовго.

Костюм стриманого синього кольору, сорочка знову визирає з-під манжет, а білосніжний хустку педантично складний в передній кишені. Ступень, при цьому, буде набагато комфортніше в шкіряних вантажних туфлях, взутих на босу ногу.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю