Усі новини

Що одягнути на перше побачення?

Що одягнути на перше побачення?

Побачення - хвилююче початок нових відносин. Розвинеться після цього рандеву роман або все обмежиться легким фліртом? На думку німецьких психологів, величезну роль тут відіграє зовнішній вигляд.

Побачення - хвилююче початок нових відносин. Розвинеться після цього рандеву роман або все обмежиться легким фліртом? На думку німецьких психологів, величезну роль тут відіграє зовнішній вигляд.

"У вас ніколи не буде другого шансу, щоб справити перше враження!". Це не просто красивий афоризм. У ньому - глибокий сенс, стверджують німецькі психологи. Вони з'ясували, що враження про людину формується у нас за перші 30 секунд "серйозного" знайомства, а потім дуже рідко змінюється кардинально. Пам'ятати про це дослідники радять і тим, хто збирається на перше побачення, - незалежно від віку. Щоб воно не стало останнім чоловікам дуже важливо знати, як виглядати в цей день і що вдягнути.

Ніяких експериментів!

Головне правило - не допускати крайнощів і не експериментувати. Одягніться скромно і в той же час стильно. Не слід забувати і про те, що в підібраному для побачення вбранні вони повинні комфортно себе почувати. Той, хто зазвичай ходить в джинсах і светрі, напевно буде відчувати незручність, одягнувши строгого крою костюм. І візаві це, звичайно, відчує. Замість того щоб влаштовувати "маскарад", психологи рекомендують підкреслити свій власний стиль і образ.

Найкраще зупинити свій вибір на тому вбранні, в який ви вже одягалися і в зв'язку з цим у вас залишилися приємні спогади. Тоді ви будете впевнено себе почувати і відповідно - випромінювати позитивну енергію.

Що можна і чого

Якщо жінка перед першим побаченням ретельно обмірковує кожну деталь гардеробу, то чоловік нерідко одягає те, що попадеться під руку. І тим самим робить фатальну помилку, бо хто-хто, а жінки вже точно зустрічають по одягу. Найголовніше, про що молодій людині слід подумати перед першим побаченням, - про ідеально чистою, доглянутою взуття. Більшість жінок реагують на стоптані і нечищені туфлі з огидою. Тут положення не врятує ні дорогий елегантний костюм, ні модна сорочка.

Ще одне табу - спортивний костюм (якщо, звичайно, у вас побачення не в фітнес-центрі). Смокінг, зрозуміло, теж відпадає (хіба що ви зібралися піти з дівчиною на віп-тусовку, оперний або балетний спектакль). Зовсім не годиться і строката "гавайська" сорочка.

Для першого побачення психологи радять чоловікам підібрати пристойну, скромну (і охайну!) Одяг спортивно-елегантного стилю. Джинси і однотонна або з непомітним малюнком сорочка або пуловер цілком підійдуть. Чоловікам, які не дуже розбираються в одязі, найкраще звернутися за порадою до сестри, колеги по роботі, а ще краще - до продавця-консультанта спеціалізованого магазину. Адже зовнішній вигляд - запорука впевненості в собі, а, значить, і успіху у жінок!

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю