» » » До вибору зимового взуття треба підходити з розумом
Усі новини

До вибору зимового взуття треба підходити з розумом

До вибору зимового взуття треба підходити з розумом

Найчастіше, прихід зими для нас настає несподівано. Ні, звичайно, ми всі знаємо, що скоро настане сувора зима, але ось підготуватися до неї ми не встигаємо.

Найчастіше, прихід зими для нас настає несподівано. Ні, звичайно, ми всі знаємо, що скоро настане сувора зима, але ось підготуватися до неї ми не встигаємо. Завжди вважаємо, що час ще сповна. Але з обрушилися морозами, як сніг на голову при плюсовій температурі, починаємо бігати стрімголов і купувати необхідні теплі речі, щоб комфортно перезимувати. Але пам'ятайте, що до вибору зимового взуття треба підходити з розумом!

Ми вирішили дати кілька порад з придбання зимового взуття, в якій вам буде не тільки тепло, а й ожеледь не буде вас лякати.

Купуємо зимову одяг на ноги

Перше прищепило - при покупці зимового взуття можна економити. Але і останні гроші віддавати, теж не варто. Неправильно розпланований бюджет на зимові речі може привести до того, що ви залишитеся без головного убору, наприклад.

Натуральна шкіра і замінник

Перш за все, для покупки варто розглядати взуття з натуральної шкіри. Шкіряне взуття добре приймає форму ноги, вільно дихає, такому взутті вашим ногам буде набагато тепліше. Якщо придивлятися до шкірозамінника, то на такому взутті дуже часто утворюються малоприємні зморшки, а при досить сильних морозах матеріал може тріскатися.

Замшеве взуття

Вважається, що замшева шкіра найкраще тримає тепло і зручніша в порівнянні з рештою взуттям. Але є один суттєвий недолік - її дуже важко чистити, що є величезним мінусом при використанні її в суворі будні мегаполісів. Якщо ви пересуваєтеся по місту на своєму особистому автомобілі, то така це вам не загрожує. Але, якщо ви часто ходите пішки, їздите на громадському транспорті, де кожен норовить потоптатися по вашим замшевим ногам, безладно вибачаючись при цьому, то таке взуття буде трохи не практичним придбанням.

Класика

Варто звернути увагу на взуття з класичної шкіри. При покупці, обов'язково запитайте у продавця, чи є у даної взуття водовідштовхувальна просочення. Взимку ця опція набуває чи не ключове значення. Варто також придбати водовідштовхувальне засіб для взуття.

Висота черевик

Висота черевик - не стільки як кому подобається, скільки кліматичних умов. Взимку краще купувати високе взуття.

Підошва

Підошва зимового взуття традиційно вище. Малюнок на підошві покликаний протистояти ковзанню, тому, чим більше різні виступи, тим впевненіше ви будете себе почувати. Найкраще вибирати взуття з гумовою підошвою і потужним протектором. Цей матеріал забезпечує краще зчеплення з дорогою і, на відміну від інших матеріалів, не втрачає пластичності на морозах, що істотно знижує ризик впасти на слизьких поверхнях. З якого б матеріалу не була підошва зимового взуття, комфортно ходити буде тільки в тій, яка досить легко згинається.

Перевіряємо взуття на гнучкість

Щоб перевірити взуття на гнучкість, при міркою взуття встаньте на носочки. Вам повинно бути комфортно, а підошва повинна без особливих зусиль згинатися. Варто звернути увагу на кріплення підошви до верхньої частини, щоб ніде вона не відходила, не було шлюбу. Через деяких дефектів таке взуття може пропускати і холод і воду.

Зимове взуття не повинна сидіти на вас впритул, а повинна бути трохи вільна - тоді в ній буде тепло.

Догляд за взуттям

Для того щоб зимове взуття служила вам довго, за нею необхідно доглядати. Придбайте спеціальні засоби по догляду за взуттям. Це допоможе вам заощадити гроші в майбутньому.

Слід пам'ятати, що взуття не можна сушити на батареї, так як вона деформується і втрачає зовнішній вигляд. Краще використовувати електричні сушарки, які сушать взуття з нутрії. Придбати їх можна в багатьох магазинах по вельми не високій ціні.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю