» » » Комунікабельний робот підкорює Київ
Усі новини

Комунікабельний робот підкорює Київ

Комунікабельний робот підкорює Київ

Цими вихідними, 18 та 19 грудня, у вас буде остання в цьому році можливість зустріти людиноподібного робота на ім'я Сем. 18 грудня - в ТЦ "Магелан", 19 грудня - в "Глобусі".

Незвичайне видовище постало перед очима відвідувачів столичних торгових центрів в минулі вихідні. У передноворічній метушні в потоці снують туди-сюди людей в очі відразу впадає незвичайний відвідувач - людиноподібний робот на ім'я Сем.

Сем був розроблений в Україні за підтримки компанії Samsung electronics, а інструментом його взаємодії з навколишнім світом є ноутбук цієї торгової марки.

Робот досить автономний, самостійно переміщується і наділений здатністю спілкуватися з людьми. Будь-хто може підійти до Сема і задати йому питання, що стосується будь-якої тематики - спритний механізм не вдавалося збити з пантелику навіть самими каверзними питаннями. Відповіді на питання співрозмовники можуть як прочитати на екрані пристрою, так і почути крізь вбудовані динаміки.

Варто зазначити що це не перший "вихід в люди" робота Сема. Навесні цього року він вже встиг побувати в самих різних куточках України та відвідати вищі навчальні заклади. Через півроку він повертається, і судячи з усього, це час Сем провів з користю: ​​ті, хто зустрічають робота не в перший раз, відзначають що робот як покращав зовні, став більш симпатичним і доброзичливим, так і попрацював над своєю начинкою - Сем став ще швидше міркувати і спритнішими лавірувати в потоці людей. На цей раз його завдання - привернути увагу до новорічного конкурсу на сайті http://robot-sam.com.ua/mission/gallery/.

За останні пару тижнів робот вже встиг побувати в торгових центрах "Дрім Таун", "Караван" і "Більшовик". Цими вихідними, 18 та 19 грудня, у вас буде остання в цьому році можливість зустріти Сема. 18 грудня - в ТЦ "Магелан", 19 грудня - в "Глобусі".

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю