Усі новини

Шопінг в жіночій компанії

Шопінг в жіночій компанії

Інструкція для чоловіків, як купувати одяг разом з дівчиною: кожному моднику потрібно знати основні правила поведінки під час шопінгу.

Інструкція для чоловіків, як купувати одяг разом з дівчиною: кожному моднику потрібно знати основні правила поведінки під час шопінгу.

Отже, правило №1


1. Брати з собою дівчину не треба

Перший і найважливіший рада. Діє безвідмовно. Ти завжди залишишся задоволений тим, що купив, перш за все, тому, що зробив це самостійно, керуючись виключно власними уподобаннями. Вибрав - поміряв - оплатив. Все просто.

2. Ми порадилися, і я вирішив

Якщо ви все ж пішли по магазинах удвох, поради стануть невід'ємною частиною спільного шопінгу. Але, отримавши рада, не варто негайно виконувати його - для початку краще самостійно зважити всі за і проти. Після цього, якщо твоє рішення суперечить думці дівчини, не звертаючи уваги на невиразні доводи на кшталт «у тебе таких сорочок вже три» (див. Пункт 5), - купуй, якщо річ подобається.

3. Кращі в світі дизайнери одягу - чоловіки. Не варто переоцінювати жіночий смак

Не треба думати, що у хлопців, на відміну від дівчат, немає смаку. Звичайно, величезна кількість чоловіків взагалі не думають про свій зовнішній вигляд, але варто згадати хоча б десяток імен дизайнерів одягу, щоб зрозуміти, як багато серед них чоловіків. І це зайвий доказ того, що можна сміливо покладатися на власний чоловічий вибір.

4. Визнач мети шопінгу заздалегідь, інакше отримаєш майку з Міккі Маусом і окуляри, як у Тома Круза

Приходячи в магазин, використовуй чоловічу логіку: заздалегідь подумай про позиції в своєму гардеробі, які необхідно зміцнити. Ще краще поміркувати і про те, де ці речі можна знайти, щоб не витрачати час на непотрібні місця. Вибираючи річ, уяви, з чим її можна буде носити, що до неї треба буде докупити і з чим, з вже наявного в твоїй шафі, вона буде поєднуватися: шкода купити крутий піджак і потім не знати, що з ним робити. Не варто купувати «що-небудь», якщо не знайшов те, що шукав. Краще піди в інший магазин, а не втішай себе безглуздими покупками, як це часто роблять дівчата.

Шопінг в жіночій компанії

5. «Вони всі однакові»

Дуже важливий пункт. Більшість дівчат чомусь вважає, що всі твої кросівки - однакові, всі твої джинси - однакові, про футболки і говорити не хочеться. Дурниці це все, головне - те, що для тебе всі ці речі абсолютно різні. Вона ж не пояснює тобі, навіщо потрібні п'ять пар схожих балеток, ось і тобі не треба виправдовуватися.

6. Для багатьох дівчат функціональність не має не найменшого значення. Подумай про це, перш ніж купувати клатч

Якщо тобі незручно в вузьких джинсах, проте вони, як запевняють твоєї подруги, «відмінно на тобі виглядають», не варто купувати їх. Для чоловіка функціональність традиційно більш важлива, ніж для дівчат, які, на секундочку, можуть цілий день ходити на шпильках.

7. Дівчині навряд чи сподобається в магазині чоловічого одягу, і вона захоче швидше звідти піти. Чи не піддавайся на провокації

Дівчата, щиро насолоджуються шопінгом для свого чоловіка, - виняткова рідкість. Зазвичай вони завжди паралельно прагнуть знайти щось і для себе. Якщо трапилося так, що ви разом зайшли в магазин чоловічого одягу (саме в таких магазинах найчастіше трапляються справді цікаві речі), не сподівайся, що дівчина стане слухняно сидіти і радити у справі, швидше за все, вона захоче скоріше піти. Чи не реагуй на капризи, спокійно вибирай одяг. Можна спробувати й інший варіант: ви разом приїжджаєте в торговий центр і домовляєтеся, наприклад, що поки вона дивиться собі сумку в Furla, ти йдеш за черевиками в Timberland, а потім ви зустрічаєтеся на нейтральній території, де є і жіночий, і чоловічий відділи.

8. Вона каже, що це дорого. Може, краще купити що-небудь їй?

Без коментарів.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю