» » » Клубний стиль: необхідний мінімум
Усі новини

Клубний стиль: необхідний мінімум

Клубний стиль: необхідний мінімум

За останній час нічні клуби так щільно увійшли в наше життя, що стали вже не стільки місцем для танців, скільки місцем для зустрічей з друзями і просто приємним проведенням часу.

У житті сучасної людини крім роботи, дому та сім'ї існує і розваги. За останній час нічні клуби так щільно увійшли в наше життя, що стали вже не стільки місцем для танців, скільки місцем для зустрічей з друзями і просто приємним проведенням часу.

Щоб виглядати стильно і привертати до себе увагу не обов'язково кожні вихідні одягатися в щось нове, цілком достатньо мати базовий комплект речей і цікаво його обігравати.

Для нічного способу життя відмінно підійде такий стиль як клубний casual. Про одяг стилю клубний casual важко сказати щось конкретне. Справа в тому, що дрес-код в клубах в даний час настільки непостійний, а одяг ходять в клуби настільки різноманітна, що виділити цей стиль досить складно. Але основні нитка це стилю можна вловити легко: якщо це джинси, то з потертостями, дірами, нашивками, всім тим, чим нас так люблять порадувати відомі дизайнери.

Все теж ставитися і до інших елементів одягу. Плюс даного стилю, що в ньому практично немає обмежень. Якщо взуття, то від кросівок lifestyle, до лакованих черевиків, якщо одяг, то від квітчастих футболок, до клубних костюмів.

Подібна широта має свої плюси:

• можливість підкреслити власну індивідуальність;
• проявити креативність у виборі вбрання;
• можливість комбінувати різні речі один з одним.

Виходячи з цього, можна перерахувати базові речі, маючи які в своєму гардеробі ви легко зможете скласти свій образ для походу в клуб.

Джинси. Як вже говорилося вище, вони повинні бути з потертостями, нашивками, прорізами і так далі.

Футболка яскрава, кольорова, з принтами, і краще не одну а штуки 4-5 цікава футболка з незвичайним принтом завжди зробить образ яскравіше.

Майка. Проста біла майка і джинси - це вже класика. Завжди безпрограшний варіант.

Кросівки lifestyle і туфлі. Взуття - це завжди акцент в будь-якому образі. Вибираючи взуття для походу в клуб, звертай увагу на яскраві і незвичайні моделі.

Клубний костюм. Завжди виграшно виглядатиме приталений короткий піджак і вузькі штани. Колірна гамма не має кордонів, це може бути класично чорний колір, а може бути і яскраве поєднання синього і фіолетового, вибирати тобі!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю