Усі новини

Бавовна - хіт цієї осені

Бавовна - хіт цієї осені

На початку осені, яка обіцяє бути такою ж теплою, як і літо, є привід вибрати в магазині зручний, стильний і комфортний бавовняний костюм. На початку осені, яка обіцяє бути такою ж теплою, як і літо, є привід вибрати в магазині зручний, стильний і комфортний бавовняний костюм, який буде актуальний і в наступному сезоні, а так само буде доречний і в зимову відпустку в жарку країну. Знайомство з деякими особливостями актуальної чоловічого одягу допоможе вибрати вдалий екземпляр і знайти відповідний до нього краватку.

Денді

Гінем (gingham) - бавовняна тканина в клітку знову популярна. Справжній денді надягає до сорочки краватку з помітним малюнком. Дрібна клітка врівноважує жирні смужки. Перш за все - купіть кишеньковий хустку, він прекрасно доповнить будь-який класичний образ. З костюмом кольору хакі прекрасно виглядають коричневі черевики на шнурівці.

Мінімаліст

Біла сорочка - безпрограшний варіант за умови, що вона свіжа і відмінно на вас сидить. Залиште шовковий галстук в шафі, вибравши більш грунтовний, прохолодний бавовна. Особливо якщо у вас бавовняний костюм. Уникайте куточків і складок на хустці в нагрудній кишені, віддаючи перевагу більш строгі лінії. Чорні черевики на шнурках - незаперечний аргумент. І у вас безумовно є така пара взуття, чи не так?

Бавовна - хіт цієї осені

Краватка

В останні кілька років такі бренди як Alexander Olch, Gitman Bros. і Steven Alan поповнили колекції бавовняними краватками в крепірованной смужку, гінем і шотландську клітинку. У цьому році на зміну їм прийшли однотонні краватки з бавовни, які як і раніше актуальні в теплу погоду.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю