Усі новини

На всі ґудзики!

На всі ґудзики!

Послухаємо поради фахівців з сорочкового стилю компанії SQUARDINI, сайт якої дозволяє створити власну модель сорочки через онлайн-конфігуратор. Навряд чи, відкриваючи шафу щоранку, ти думаєш, чим би таким вразити своїх співробітниць сьогодні. Швидше за все, в твоїй компанії заведений суворий дрес-код, і продемонструвати дамам свої біцепси в облягаючому футболці тобі не вдається. Не переймайся! Хороша новина - саме класичну сорочку жінки вважають найсексуальнішим оформленням для чоловічого тіла. Так кажуть психологи.

Як же виділитися серед безлічі бажаючих, які прочитали про це в інших журналах? Послухаємо поради фахівців з сорочкового стилю компанії SQUARDINI , Сайт якої дозволяє створити власну модель сорочки через онлайн-конфігуратор.

На всі ґудзики!

По-перше, сорочка , Звичайно, повинна бути чистою. Це аксіома. Сірий комірець приверне увагу дівчат не потрібним тобі чином.

По-друге, звертай увагу на модні тенденції. Дівчата теж читають чоловічі журнали (так-так, вони переглядають і ті сторінки, на яких немає оголення) і часто краще за тебе знають, як ти повинен виглядати. Цієї весни на піку моди поєднання темних і світлих тканин. Вибравши сорочку з контрастним коміром та манжетами, ти потрапиш в десятку.

По-третє, купуй сорочки тільки за розміром і тільки з високоякісних тканин. Хочеться легкості - шукай одяг виключно з натурального матеріалу. Домогтися того, щоб сорочка ідеально сиділа, можна, тільки замовивши її у кравця. Немає часу і бажання шукати майстра? На сайті компанії SQUARDINI ти можеш сам сконструювати для себе сорочку, і тобі пошиють її з голландського, італійського, французького або швейцарського текстилю екстра-класу.

По-четверте, зверни увагу на найпривабливіший образ сезону: зворушливого «ботаніка». Перетворитися на «фахівця з комп'ютерних технологій» слідом за Девідом Бекхемом і Коммон дуже легко: просто застебни картату або білу сорочку на всі ґудзики. Всі представниці слабкої статі звернуть на тебе погляди: такий зовнішній вигляд додає загадковості і затишності одночасно, а вони дуже це цінують. І уяви, який ефект справить розстібання коміра!

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю