Усі новини

Чоловік пірсинг

Чоловік пірсинг

Не існує жодної частини людського тіла, яку не можна було б якось прикрасити. Роблять пірсинг і чоловіки, і жінки. Що ж стосується чоловічого пірсингу, то основними місцями для проколу є

Народився пірсинг в стародавньому Римі. У стародавні часи пірсинг робили тільки високозабезпечені громадяни, щоб підкреслити свій соціальний статус - це були дружини заможних громадян і жриці.

Не існує жодної частини людського тіла, яку не можна було б якось прикрасити.

Роблять пірсинг і чоловіки, і жінки. Що ж стосується чоловічого пірсингу, то основними місцями для проколу є:

Пірсинг вух

Найзвичніший, традиційний і поширений настільки, що навіть не вважається пірсингом.

Сучасний пірсинг вух досить різноманітний. Більш ніж часто люди проколюють мочки вух, але особливо кльовим серед фанів вважається вставити в мочки товсті, до 3 см діаметром, циліндри. Не так далеко пішла ідея проколювати вушної хрящ в декількох місцях, і навіть маленький горбок на виході з вушного каналу - він називається трагус (козелок). Пірсинг вух лікується досить швидко. Прокол мочки заживає 1-2 тижні, однак якщо ви прокололи хрящ, то гоїтися буде довше - близько двох місяців або більше.

Пірсинг носа

Мати колечко в носі вельми популярне зараз. Романтично виглядає прикраса в ніздрі. Проткнути носову перегородку - досить складна процедура, далеко не кожен салон візьметься зробити такий прокол, так як це вимагає особливої ​​кваліфікації фахівця.

Пірсинг брови

Цей вид пірсингу не зустрічається часто. Такий вид пірсингу не для новачків, а для «ветеранів» вже мають 2-3 проколу. Далеко не всі з них обмежуються одним проколом. Пірсинг брови досить швидко гоїться (близько 1 місяця), але болючий і складний для розширення, так як це може мати ускладнення. Можливо, це і є причина, по якій цей вид пірсингу більше цінується чоловіками.

Пірсинг язика і пірсинг губ

Тут людська фантазія пішла далеко. Губи проколюють в будь-якому зручному місці, так само як і мова, в який теж можна вставити прикраси по-різному. Ці види пірсингу гояться протягом 1-2 місяців, але є проблема - протягом першого періоду загоєння (10-15 днів) у вас будуть великі труднощі з прийомом їжі і промовою. Протягом всього часу догляду за ранкою ви можете забути про що-небудь гарячому, холодному, пряному, солодкому, кислому, твердому і містить алкоголь. Чесно кажучи, є вам буде непросто. Більш того, після проколу губ або мови, очікуйте проблем з дикцією протягом 3-4 днів. З іншого боку в подальшому ви будете винагороджені. Зазвичай, той, хто проколює губи або мова втрачає 1-2 кілограми в перші два тижні. Могли б ви досягти такого результату на йогуртах та фруктах?

Пірсинг сосків

Перш, історично, це був вид чоловічого пірсингу - це вважалося атрибутом мужності і сили. Зараз прокол сосків поширений і серед жінок. Прокол заживає 1-3 місяці.

Пірсинг геніталій

Чоловік інтимний пірсинг дуже різноманітний: проколюють шкіру головки, головку члена вертикально або горизонтально, або роблю прокол Принца Альберта, коли кільце протягується крізь уретру, і більш того, дуже часто проколюють шкіру мошонки і вуздечку. Час загоєння і догляду - протягом місяця. Протягом періоду загоєння ніяких статевих стосунків! Мета чоловічого пірсингу - значне посилення сексуальних переживань жінки.

Екзотичний пірсинг

Цей вид пірсингу включає вставку металевих пластинок під шкіру (імплантація), перфорація м'яких тканин черепа - звичайно, з метою стимуляції мозку. Також, розміщення великих «дрібничок» в носову перегородку. Все це може називатися екзотичним пірсингом, небезпечним для здоров'я і життя.

Такий вид пірсингу не практикується звичайними салонами і ви не знайдете такого в прайс-листі. Врахуйте: це дуже дорого, також не кожен погодиться проткнути ваш череп за ці кілька сот баксів, крім того це не хтось інший, а саме ви повинні будете пройти через це випробування і доглядати потім за проколом. Будьте обережні, і якщо у вас є воля, щоб випробувати це ризиковану пригоду - по крайней мере, не лінуйтеся в пошуку справжнього фахівця для себе.

Основними прихильниками пірсингу є:

- чоловіки, які намагаються таким чином вирішити реальні або надумані проблеми, для яких пірсинг є певним невисловлені бунтом проти обставин життя;

- молоді люди до 25 річного віку - раби мінливої ​​моди;

- чоловіки творчих професій - художники, фотографи та ін .;

- чоловіки, бояться старіти, беззастережно наступні за модою, щоб не відстати від модних тенденцій;

- чоловіки, які роблять пірсинг статевих органів, для внесення різноманітності і загострення сексуальних відчуттів.

Предмети, яку протягується при проколюванні: сережки, гантельки, туби. Але потрібно дуже якісно підходити до підбору предметів, що вставляються в місця проколу, їх розміри і склад металу.

Оскільки скільки людей, стільки й думок, а у кожного своя правда, своє бачення і погляд на життя, то і відносини на будь-які людські шедеври розрізняються.

Кому - то пірсинг подобається, хтось зовсім байдужий до бажання інших людей зробити собі зайву дірку на тілі, хто - то категорично проти пірсингу, і скоєно не сприймає даний вид моди на прикраси тіла. Кожна думка має право на життя і кожному - своє.

При вирішенні зробити пірсинг головне пам'ятати: звертатися тільки до кваліфікованих фахівців, добре зарекомендували себе в даному виді послуг, з відповідними ліцензіями, досвідом і позитивними відгуками про роботу.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю