Усі новини

"Трійка" знову в моді

"Трійка" знову в моді

Чи то під впливом кризи, коли людство стало на шлях повернення до вічних цінностей і класичних рішень

На роботу, як на весілля: новий тренд ділового дрес-коду.

Чи то під впливом кризи, коли людство стало на шлях повернення до вічних цінностей і класичних рішень, то чи через чергову дизайнерської ностальгії, але чоловічий весільний атрибут - костюм-трійка все частіше з'являється в офісах ключових світових компаній.

«Багато чоловіків, які раніше одягали трійку тільки перед вівтарем, тепер із задоволенням ходять в такому костюмі на роботу, - констатує керуючий директор лондонського ательє Anderson & Sheppard Джон Хічкок (John Hitchcock). - З середини цього літа продажу таких моделей у нас значно зросли, хоча кількість весіль залишилося на колишньому рівні ». Причому, якщо вірити очевидцям, ця тенденція спостерігається не тільки в Лондоні.

«За службовим роботи я багато подорожую по Європі, - розповідає провідний брокер британської компанії Investment Technology Group Метью Пейра (Matthew Par & eacute;). - Я помітив, що в багатьох країнах, від Франції до Скандинавії, офісні клерки надягають костюм-трійку, або, як це поширено в Швеції - штани і жилетку без піджака, в кишенях якої завжди є годинник на ланцюжку і свіжий хустку ».

«Жилет надає звичайному костюму новий вимір - він урізноманітнює, - пояснює власник лондонського ательє Maurice Sedwell Ендрю Ремруп (Andrew Ramroop). - Певно тому, що жилет важко купити готовим, щоб він ідеально сидів, його найчастіше шиють на замовлення. Це дозволяє краще висловити індивідуальність людини, передати його неповторний стиль. Наприклад, зовсім недавно один бізнесмен замовив у нас 1 костюм і 14 жилетів до нього! »

Дотримуючись такого тренду ще одна компанія - Gieves & Hawkes, цієї осені стала пропонувати своїм клієнтам «джентльменський набір» всього за 795 фунтів стерлінгів: одно- або двобортний піджак, прямі або плісировані штани і одно- або двобортний жилет. З цих елементів можна зібрати свій, оригінальний костюм.

"Трійка" знову в моді
Завбачливі рітейлери, очікуючи зростання попиту на костюми-трійки, вже створили значні їх запаси. Наприклад, мережа магазинів Start London пропонують рідкісне різноманітність жилетів різних форм, матеріалів і навіть жилетів з лацканами.

«Жилет з лацканами виглядає мужественнее і цікавіше звичайного, з V-подібним коміром, крім того, він йде всім чоловікам», - вважає власник бутіка і велике цабе в британському ритейлі Філіп Старт (Philip Start). - Єдине, коли слід утриматися від покупки жилета, це якщо ваш живіт схожий на бочку, і я завжди відмовляю чоловіків подібної комплекції від такого придбання! »

Втім, є й інші «протипоказання» і застереження від стилістів щодо вибору костюма-трійки.

«Немає нічого жахливішого, ніж сорочка, що виглядає з-під жилетки, - розповідає Ендрю Ремруп. - Тому, штани повинні бути з нормальною або злегка завищеною талією. Крім того, часто буває спокуса купити жилетку цікавого крою, з оригінальною тканини і взагалі якось її виділити Так ось, залиште ці бажання для вечірнього костюма або найближчій весілля. Жилет в діловому костюмі завжди шиється з тієї ж тканини, що і костюм. У бізнесі важливіше виглядати по-діловому, ніж модно, чи не так? ».
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Трійка знову в моді
Лучшее за неделю