Усі новини

Весільний костюм

Весільний костюм

Весілля - урочиста подія. Для цього заходу потрібно підібрати особливі вбрання, які будуть не тільки відповідати моменту, але і відповідати вашим смаковим уподобанням, добре сидіти і бути модним. Весілля - урочиста подія в житті не тільки нареченого і нареченої, а й їх гостей і родичів. Для цього заходу потрібно підібрати особливі вбрання, які будуть не тільки відповідати моменту, але і відповідати вашим смаковим уподобанням, добре сидіти і бути модним. Чоловічий костюм вибрати і просто і складно водночас. Просто тому, що видів чоловічих костюмів не так багато, як жіночих суконь. Складно тому, що чоловіків набагато більше, ніж фасонів відповідних нарядів, а значить, більше смаків та особливостей фігур. Але є деякі правила, які допоможуть легко вибрати відповідний костюм для весілля.

Фрак


Весільний костюм
Фрак - це одяг для весілля, яка проходить на вищому рівні. Він доречний тільки на самих урочистих заходах. Фрак відрізняє його незвичайний фасон: довгі фалди ззаду, спереду короткий крій, лацкани оброблені матовим шовком. Білий фрак може бути тільки на нареченого, інші гості та родичі можуть вибрати чорні фраки.

Штани до такого піджака необхідно підібрати класичні - без одворотів, не дуже широкі і не дуже вузькі. Вони повинні бути з бічним швом, довжиною до середини каблука черевика, зазвичай з атласними галунами. Якщо спеціальних брюк під фрак немає, підійдуть звичайні класичні, співпадаючі за кольором з фраком.

Сорочка під фрак - обов'язково біла, часто з мереживами або плісировкою на грудях, стоячий комір. Допускається жилет, галстук - метелик, перламутрові запонки, золота жилетно ланцюг. Фрак зазвичай не застібають.

Смокінг


Якщо весілля планується офіційної, але без зайвого пафосу, то як костюм для цього заходу ідеально підійде смокінг. Це піджак, спеціально призначений для вечірнього виходу: ювілеї, весілля, презентації, звані вечері і прийоми - ось заходи, на яких він буде доречний. Лацкани такого піджака завжди оброблені шовком.

Штани під такий піджак повинні бути чорними класичного крою, найкраще з галунами. Сорочка обов'язково біла, з подвійними манжетами. Наречений може вибрати білий смокінг, тоді як іншим гостям підійде чорний. Щоб надати своїм зовнішнім виглядом більше урочистості, допускається білий або світлий жілёт, прикрашений вишивкою. Він не повинен бути яскравим або вульгарним, допустимі лише спокійні пастельні тони і ледь помітні прикраси: вишивка і перламутрові ґудзики.

Із смокінгом допускається атласний пояс замість ременя, але тоді виключається жилет. З усіх видів краваток метелик буде доречна найбільше.

Класичний піджак

Якщо весілля буде демократичною, то прекрасним вибором в якості наряду для такого заходу буде класичний піджак англійського крою. Костюм - двійка або костюм - трійка в поєднанні з білою або світлою сорочкою, краваткою і запонками, зможуть надати будь-якому чоловіку солідності і зроблять образ досить урочистим для весілля. Такий варіант підійде і нареченому, і гостям з тією лише різницею, що костюм нареченого повинен бути більш ошатним.

Якщо готовий костюм - не той варіант, який ви хотіли б бачити на собі, віддайте перевагу збірному костюму. Наприклад, класичний англійський піджак та брюки складуть прекрасну пару для будь-якого заходу, де не потрібні зайві церемонії. Такий піджак підкреслює і плечі, і талію. Він може бути однобортним або двобортним. Ззаду у такого піджака є два розрізи, які і підкреслюють талію. Європейський класичний піджак схожий на англійський, але він позбавлений розрізів. Таким чином, можна вибрати варіант, який підходить під різні особливості фігури. Такі піджаки можуть бути класичних кольорів: чорного, білого або коричневого, іноді вони прикрашені кліткою, але для весілля рекомендується однотонний чорний піджак і такі ж штани звичайного крою без одворотів. Сорочка і краватка до такого костюму покладаються самі звичайні, а запонки допоможуть додати вашому образу урочистості.

Як видно, вибір чоловічих костюмів для весілля досить великий. Якою б не була весілля - урочистій або демократичною, у кожного чоловіка вийде виглядати гідно і відповідно загальному стилю заходу. Важливо пам'ятати не тільки про основне костюмі, але і про аксесуари: запонки, ремені, годинники, взуття. Грамотне поєднання костюма і деталей зможе зробити будь-який образ актуальним і привабливим.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Весільний костюм
Лучшее за неделю