Усі новини

Ділові шорти

Ділові шорти

Цілком можливо, що зовсім скоро навіть у найвищих залах засідань можуть з'явитися шорти. По крайней мере, для цього є всі умови: і спекотне літо, і велика кількість пропозицій від ключових брендів.

Влітку 2007 року компанія Valentino була однією з перших, хто представив в рамках показу кілька ідеально костюмів з шортами замість брюк і легкими сандалями замість модельного взуття. Критики кепкували, називаючи таке рішення «одягом для ТВ-провідних», але час все розставило по своїх місцях. Цілком можливо, що зовсім скоро навіть у найвищих залах засідань можуть з'явитися шорти. По крайней мере, для цього є всі умови: і спекотне літо, і велика кількість пропозицій від ключових брендів.

Ділові шорти

У недавніх колекціях Louis Vuitton, Comme des Garcons, Giorgio Armani і у багатьох інших «укорочені міські костюми» з шортами замість брюк грають чи не центральну роль. Навіть консервативний Thom Brown в своїх традиційних класичних літніх костюмах з льону та тонкої бавовни замінив брюки шортами.

«Шорти повинні подолати серйозний стереотип, щоб люди перестали вважати їх пляжним атрибутом і щоб вигляд бізнесмена в піджаку і шортах не шокувати оточуючих, - розповідає байєр Лі Гамільтон (Lee Hamilton). - При цьому вже зараз можна стверджувати, що популярність цього елемента стилю збільшується. Наприклад, в універмагах Британії продажу шорт і костюмів з шортами в червні цього року на 130% перевищили аналогічний показник року 2008 а в багатьох компаніях Лондона влітку з'являються дні, коли співробітники можуть одягати шорти. Однак я пов'язую цю тенденцію з бажанням одягатися більш спортивно і сучасно, а не з тим, що шорти стають нормою ділового стилю ».

«Міські шорти» - висуваються основними брендами як ключовий образ літа 2010. «Ми бачимо, як він переходить з круїзного і пляжного атрибута в формальний гардероб. Наприклад, цього літа в наших бутіках чоловіки часто купували шорти як елемент весільного або вечірнього костюма, - говорить байєр чоловічого одягу лондонської мережі Matches Стейсі Сміт (Stacey Smith). - І я вважаю це цілком здоровим рішенням. У жінок, до речі, набагато більше способів одягнутися в жаркий день, в той час як чоловік за негласними правилами зобов'язаний носити задушливі і жаркі костюми, знемагаючи від спеки і духоти. Це неправильно! »

З тим, що чоловічому одязі давно пора пристосуватися до теплішає клімату, не сперечається жоден дизайнер, навіть ті, хто на дух не переносять шорти. Наприклад, Джо Касли-Хейфорд (Joe Casely-Hayford) переконаний, що можна обійтися і без таких радикальних рішень. «Не у всіх чоловіків красиві ноги, які варто виставляти на загальний огляд, надягаючи шорти, - говорить він. - Сучасна текстильна промисловість не стоїть на місці і сьогодні потрібно шити літні костюми з ультралегких, мембранних, дихаючих тканин, не руйнуючи вікового способу елегантного людини! »

Аналогічної точки зору дотримуються в легендарній Zegna. «Я не можу уявити, що через пару сезонів, наприклад, наша компанія почне шити костюми з шортами. Це абсурд! Мода і подіуми це одне, діловий стиль - інше і не потрібно заважати ці категорії в спроби не випасти з обойми модних віянь », - заявила в одному з інтерв'ю виданню WSJ Анна Зенья (Anna Zegna).

Втім, багато інших дизайнерів переконані, що непорушність традицій - це питання часу. «Чоловікам і роботодавцям потрібно лише зрозуміти, хочуть вони носити шорти в офісах або вважають за краще паритися в костюмних брюках. В кінцевому підсумку, ніхто не бачить, у чому людина сидить за столом », - вважає креативний директор марки E Tautz Патрік Грант (Patric Grant).

Прихильники ділового стилю так само вважають, що в дані момент офісні працівники не настільки тонко відчувають стильові рамки, щоб органічно виглядати в шортах на діловій зустрічі, і поки не поспішають послаблювати класичні правила корпоративного стилю. Як вважає популярний російський дизайнер Макс Черницов, шорти плюс костюм - це доля офісів з м'яким дрес-кодом.

«Подібні комплекти дизайнери пропонують вже не перший сезон, і пам'ятається, вперше я показав шорти з піджаком в колекції літа 2004 року. Багато авангардні ідеї приймаються публікою лише через кілька років, але просунуті модники вже носять подібний гардероб. Однак масової така тенденція не стане: такий комплект виберуть люди авантюрні і ризикові. До речі, особливо гарні подібні комплекти, виконані в тонку смужку або чорно-білі варіанти », - вважає Макс.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Ділові шорти
Лучшее за неделю