Усі новини

Старі правила нового часу

Старі правила нового часу

Куди подівся той стиль, який був так добре знайомий нашим дідусям: істинно чоловічий, напористий і енергійний? Коли ми говоримо про зміни в чоловічій моді, ми рідко маємо на увазі щось кардинальне. Зміни в силуетах, тканинах, дрібних деталях, - все це часом і зовсім не має значення для багатьох. Однак світ, такий, яким ми звикли його бачити, змінюється прямо на очах, і це не може не відбиватися на манері одягатися. Перед вами - маніфест чоловічого стилю на 2009 рік.

Куди подівся той стиль, який був так добре знайомий нашим дідусям: істинно чоловічий, напористий і енергійний? Він був втрачений на довгий час для цілих поколінь. У ті часи люди знали, як одягатися в моменти політичної, економічної і культурної нестабільності. Коли не знаєш, чим закінчиться день - звільненням або призначенням, багатством або банкрутством, найкраще, що можна зробити, - це виглядати гідно у всіх сенсах цього виразу. У тому числі - і в сенсі одягу. Епоха нестабільності повернулася, і пора згадати 7 правил стилю старого часу.

Повага до краватки

Ретельно заправити сорочку, застебнути піджак, а перед виходом з дому оглянути себе в дзеркало з усіх боків. Багато відвикли це робити, розслабившись в своєму вічному casual. А чи впевнені ви, що ще не розучилися носити офіційний одяг?

Одяг як заяву

Ваш вид повинен говорити сам за себе. Навчіться заявляти за допомогою одягу то, про що часом недоречно сказати вголос. Ваш люб'язний тон може говорити про одне, а шкарпетки, краватку і штани прямо заявляти: «Ідіть до чорта!»

Слідкуйте за манжетами

На жаль, якийсь божевільний скасував носіння хустки в нагрудній кишені. Нічого не залишається, як фокусувати увагу оточуючих на правильних манжетах: вони повинні бути видні з-під рукавів піджака максимум на 2-25 см. Хороший годинник і запонки, на щастя, ніхто не відміняв - так не забудьте про них.

Чи не чорний, а темно-синій

Ми всі знаємо, наскільки універсальний чорний колір. Але темно-синій не менше зручний і практичний, крім того, він краще відтіняє колір обличчя. Додатково до цього темно-синій колір, на відміну від чорного, не набуває дешевого коричневого відтінку під флуоресцентним освітленням.

Смокінг: носити, так носити!

Це означає, що до смокінга завжди додаються краватку-метелик, гострі лацкани і пояс-пояс. Все інше обговорювана і вибирається за смаком, включаючи туфлі.

Хороший піджак відкриває кращі двері

У ньому вам зійдуть з рук деякі похибки стилю. У ньому легко перемагати, тому не забувайте про нього, навіть якщо мають намір весь день проходити в футболці.

Штани ідеальної довжини

Довжина брюк - це найважливіше у всьому образі. Півтора сантиметра зайвих - репутація пропала; на два сантиметри коротше, ніж потрібно - ви об'єкт глузувань. Секрет ідеальної довжини простий: штанина повинна закривати черевик спереду на 25 см, а ззаду доходити до середини каблука.

Важкі часи пройдуть, а звичка до елегантності - нехай залишиться!


Автор: Юлія Верби

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Старі правила нового часу
Лучшее за неделю