» » » Мода на чоловічі плавки у вигляді шортів
Усі новини

Мода на чоловічі плавки у вигляді шортів

Мода на чоловічі плавки у вигляді шортів

«Є два типи людей, які носять гавайські сорочки: гомосексуалісти і веселі товстуни», - говорив Гомер Сімпсон. У випадку з шортами строкатого забарвлення це правило не працює. Їх носять всі. «Є два типи людей, які носять гавайські сорочки: гомосексуалісти і веселі товстуни» , - говорив Гомер Сімпсон. У випадку з шортами строкатого забарвлення це правило не працює. Їх носять всі.

Чому ж в даний час настільки модними стали чоловічі плавки у вигляді шортів? Раніше все поголовно на пляжі ходили в звичайних вузьких плавках невеликого розміру, але час біжить і все змінюється.

В останнє десятиліття в обсягах збільшився бізнес з виробництва чоловічої нижньої білизни. Не всі нові моделі продавалися так добре, як хотілося б. У зв'язку з цим постала проблема про розкручування нового ідола в чоловічій моді на нижню білизну. Цим ідолом стали чоловічі плавки у вигляді шортів.

Келвін Кляйн став законодавцем такої моди. Коли він побував на концерті одного рок співака, то помітив, що всі виступаючі були одягнені в різнобарвні рябіють шорти. Ця подія послужила його натхненням на випуск нової моделі чоловічих плавок.

Однією з особливостей таких шорт є те, що вони візуально приховують чоловічі «гідності». А це болюче питання для багатьох молодих хлопців. Друге гідність полягає в тому, що тепер не треба соромитися своїх лобкових волосся, які виглядають неохайно. А третьою причиною популярності купальних шорт стало звичайне наслідування більшості.

Джек Ніколсон:

Мода на чоловічі плавки у вигляді шортів

Роман Абрамович:

Принц Вільяма:

Девід Бекхем:

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю