» » » Armani радить: як одягатися, щоб добитися успіху
Усі новини

Armani радить: як одягатися, щоб добитися успіху

Armani радить: як одягатися, щоб добитися успіху

Джорджіо Армані не тільки відомий модельєр, але й відмінний бізнесмен. І вже хто-хто, а він-то знає точно, як правильно одягатися, щоб добитися успіху. Джорджіо Армані не тільки відомий модельєр, але й відмінний бізнесмен. І вже хто-хто, а він-то знає точно, як правильно одягатися, щоб добитися успіху. Поради чоловікам про стиль і життєві позиції.

Стиль

1. Ніколи не прикладайте надмірних зусиль - найбільш стильно виглядають ті, хто на вигляд взагалі не прагне виглядати якось особливо. Головне залишатися самим собою.

2. Чорний і темно-синій найкраще стрункою. Дотримуючись цієї палітри, ви можете собі дозволити грати з формою і фактурою.

3. Хороший одяг допомагає відчувати себе впевнено і добиватися успіхів. Деякий час тому мені подзвонив Рассел Кроу, який купив команду по регбі, і поскаржився на їх гру. Він попросив мене зробити для них форму, я погодився. Тепер його австралійські Rabbitohs знову виграють.

4. Якщо ви активно займаєтеся спортом, у вас може з'явитися розвинена мускулатура в незвичайних місцях - в цьому випадку варто шити одяг на замовлення. Я недавно почав одягати футболістів «Челсі», а ці хлопці добре складені.

5. Виглядати сексуально для чоловіка - питання впевненості в собі. Це - стан душі, не в меншій мірі, ніж стан тіла.

6. Піджак - основа гардеробу кожного чоловіка. Завжди стежте за тим, щоб він був добре зшитий, сидів по фігурі і не заважав рухатися. Якщо з піджаком все в порядку, все інше підтягнеться.

7. Дешеві туфлі - помилкова економія. Ніколи не нехтуйте базовими речами: хороші туфлі - основа вашого гардеробу.

8. Я щасливий знову бачити в сучасних чоловіках прагнення до елегантності. Гранж був для мене не найкращою тенденцією в моді. Елегантність - ключ до того, щоб бути поза часом - вона ніколи не старіє і не старить вас. Я вважаю, що зобов'язаний своїм успіхом цій філософії. Для мене стиль важливіший, ніж скороминущі модні течії.

9. Голлівудський стандарт вечірнього костюма став уніформою для всіх важливих заходів - чорний костюм, біла сорочка, чорна краватка. Це кліше, але в такому вбранні кожен чоловік дійсно добре виглядає.

10. Вибирайте тканини нейтральних відтінків і уникайте занадто нав'язливих малюнків на тканині - з точки зору моди такий одяг протримається довше.

11. Зараз чоловіка багато в чому роблять аксесуари, тому інвестиції в взуття, ремені, сумки, краватки дозволять вам знову і знову вносити щось нове в свою зовнішність. Пам'ятайте, які кольори ви носите, і купуйте аксесуари відповідно до цього, але майте на увазі, що ви завжди можете поєднувати чорне або коричневе з сірим. Годинники - найважливіша деталь, вони дуже багато говорять про вас як про чоловіка.

12. Добре підібраний парфум може стати визначальною рисою. Це перше, що люди помічають, коли ви входите в приміщення, і останнє, що залишається після того, як ви йдете.

Життєві позиції і пріоритети

1. Ви повинні мати сміливість відстоювати свої переконання. Мої новаторські ідеї в області одягу не відразу були зустрінуті з схваленням, але я стояв на своєму і в підсумку домігся успіху.

2. Ви знаєте більше, ніж вам здається, і ви здатні на більше, ніж ви думаєте. Коли в 1985 році мій діловий партнер помер, деякі думали, що я закрию компанію. Замість цього я навчився виконувати ту роботу, яку робив він. Не варто недооцінювати свої внутрішні ресурси.

3. Баланс між роботою та особистим життям - ключ до щастя для кожного. Я приніс своє особисте життя в жертву кар'єрі, і якби я міг почати все спочатку, я б не повторив цієї помилки.

4. Я часто чую, що виглядаю на 20 років молодше за свій вік. У чому мій секрет, питають мене. Почасти це спадкове. Моя мати померла в 90 років і виглядала при цьому на 65. Я сподіваюся, що буду в цьому віці виглядати так само. Але самодисципліна не менш важлива - намагайтеся лягати спати раніше, не зловживайте курінням і алкоголем і будьте в злагоді зі своїм внутрішнім «я».

5. Як співав Мік Джаггер, You can not always get what you want ( «Не завжди отримуєш те, що хочеш»). Я хотів бути вище ростом, і щоб у мене був величніший ніс. Прийміть як належне карти, які вам роздала природа і постарайтеся розіграти їх найкращим чином. Не витрачайте час, намагаючись змінити речі, яких ви змінити не в силах, і не фіксуйте на них свою увагу.

6. До 50 років я не замислювався про свій фізичний стан, а потім мій друг порадив мені бути уважніше до себе. Зараз я щодня ходжу в спортзал. Фізичні вправи допомагають підтримувати гарний настрій і зберігати форму. Це допомагає краще сконцентруватися і відчувати себе в своїй тарілці.

7. Репутація може сковувати як наручники. Мене вважають мінімалістом, і, якщо я виходжу за ці рамки, люди скаржаться. Краще, коли від тебе нічого не чекають.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю