Усі новини

Класичний чоловічий костюм

Класичний чоловічий костюм

Класичний костюм для чоловіків не просто одяг - це його імідж.

Класичний костюм для чоловіків не просто одяг - це його імідж. За костюму можна судити про смак, стилі і навіть характері його власника. Безпрограшний варіант для весілля костюм темно-синього або темно-сірого кольору.

Важливий принцип при виборі класичного костюма: поєднання індивідуальності і корисності, адже костюм річ ​​функціональна. Якщо до нього ідеально підібрати аксесуари кожен раз, можна виглядати по-різному.

Класичний чоловічий костюм повинен бездоганно сидіти по фігурі і не сковувати рухи. Уміння носити костюм-це мистецтво.

Костюм для чоловіка - це його друга шкіра. Першокласні чоловічі костюми шиються з дуже якісної шерсті, на якій стоїть значок Super 150's, 160's 220's - цифра позначає, скільки кілометрів нитки виходить з одного кілограма вовни. З цієї нитки, сравгімой по тонкощі з нейлоновою, виходять суперлегені, дуже частого плетіння тканини. Вони майже не мнуться, в них не жарко навіть влітку. Чим тонше тканина, тим дорожче і престижніше костюм.


Такеж на етикетці обов'язково вказані назва тканини і її виробник (Loro Piana, Cerryti, E. Thomas і інші). Втім, бувають і винятки - наприклад, Ermenegildo Zegna не використовує жодних маркувань, бо вважає, що їх бренд сам по собі вже гарантія якості.

У нас в країні саме тканинам і їх забарвленням чомусь приділяють першорядне значення, хоча якість костюма на 80% залежить все-таки від крою. Класичний чоловічий костюм залишається за своїм кроєм практично незмінним вже багато десятиліть. Він може зноситися, але вийти з моди - ніколи.

Існує ряд ознак, за якими можна назвати чоловічий костюм класичним. Це однобортний піджак, як правило, з трьома гудзиками. Він повинен бути неодмінно з двома шліцами, а брюки - з двома защипами у верхній частині кожної штанини. Родина костюма - Англія. Точніше, знаменита вулиця дизайнерів і кравців Savile Row, де в численних ательє шиють відомі на весь світ англійські костюми. Щоб стати кравцем в такому ательє, потрібно провчитися в підлеглих 7 років! Сьогодні в світі існує дві провідні школи пошиття класичного чоловічого костюма: англійська і Неополітанском. Для законодавців мод - італійців костюми майже національний одяг - вони носять їх мало не з дитячого садка. Більшість провідних світових брендів - Brioni, Kiton, Cesare Attolini - родом з Італії. Творіння кравців знаменитої неаполітанської школи можна порівняти хіба що з творами мистецтва. Володіти ними - мрія будь-якого чоловіка, який розуміється на одязі.

Існує особлива категорія костюмів, які неможливо купити ні в одному бутіку, їх можна тільки замовити. Наприклад, від всесвітньо відомої марки Lorо Pianа. Це свого роду Bentley серед костюмів. Готові костюми Brioni коштують від 3 до 7 тисяч доларів, Kiton трохи дорожче, шиття на замовлення збільшує ціну приблизно на 20%. Костюм шиють для того, щоб здаватися в ньому краще, ніж ти є насправді, а цього можна гарантовано домогтися, якщо костюм шиється вручну. Костюми ручної роботи володіють великою кількістю переваг. Візьмемо, наприклад, плечовий пояс. Якщо його приточують на машинці, тканина буде раз і назавжди жорстко зафіксована. Коли це робиться вручну, нитка має невелику ступінь свободи і зшитий тканина виходить більш еластичною, що дозволяє їй ідеально сідати по вашій фігурі. Здається, дрібниця, але від таких дрібниць і залежить комфортність одягу та її клас.

Костюм екстракласу має дивну властивість: вже через кілька днів шкарпетки він «звикає» до фігури власника і сидить на ньому, як влитий - не дарма в давнину справжні денді свої нові костюми спочатку віддавали камердинера, щоб ті їх злегка розносили. Якщо костюм дуже часто надягати, тканину в районі ліктів і колін витягується, але варто дати йому відпочинок, як волокна вовни повернуть свою форму. Ось чому так важливо робити для свого костюма вихідні і мати не менше семи костюмів: по одному на кожен день.

Відрізнити дорогий костюм можна за кількома оригінальним ознаками. Наприклад, у піджаків часто бувають «робочі» петлі на рукавах, тобто чотири гудзики, які зазвичай пришивають намертво. У дорогих піджаків ці гудзики можна розстібати! Особливий шик - розстебнути нижню. Другий момент: іноді петлі піджака обметуються вручну, і це можна помітити, уважно придивившись до них. По-третє, гудзики до піджака зазвичай пришивають вручну, і це можна визначити по хрест-навхрест виконаної рядку. Самі гудзики, до речі, виготовляються з натуральної кістки. Сукупність усіх цих та ще дуже багатьох нюансів і прирівнює чоловічі костюми ручної роботи до шедеврів швейної майстерності. Такі костюми не схильні до впливу ні моди, ні часу.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю