Усі новини

Beauty по-чоловічому

Beauty по-чоловічому

Краса - незмінний атрибут успіху. І чоловіки, нарешті, це зрозуміли і стрункими рядами потягнулися в салони краси. Краса - незмінний атрибут успіху. Чоловіки, нарешті, це зрозуміли і стрункими рядами потягнулися в салони краси. Моментально, як гриби після дощу почали з'являтися салони «only for men».

Від жіночих вони мало чим відрізняються, хіба що манікюр там називають «догляд за руками», а педикюр, відповідно, «догляд за ногами». Всілякі солярії, чищення, епіляції і депіляції, що викликають жах терміни типу «андрогенна алопеція», стали цікавити чоловіків не менше, ніж жінок.

Знайомство з процедурами у чоловіків часто починається з масажу . Незалежно від виду і тривалості сеансу масаж - перший крок до систематичного догляду за собою. Це один з найдавніших методів косметичного і лікувального впливу на організм. Його завдання - поліпшення циркуляції крові і досягнення загального розслабляючого ефекту. Сьогодні в салонах краси пропонують різні види масажу - класичний, спортивно-оздоровчий, тайський, медовий, відновлювальний, розслабляючий, релаксуючий, лікувальний.

В цілому, лікувальним можна назвати практично будь-який вид масажу , Оскільки ця процедура - досить ефективна як для лікування, так і для профілактики багатьох нездужань, розладів і дисфункцій. Головне, щоб масажист був кваліфікованим і досвідченим.

Вельми популярний серед чоловіків відновлювальний масаж - цей вид належить до спортивного масажу. Його застосовують після різного роду навантажень (не тільки фізичних, але і розумових), а також при будь-якого ступеня стомлення. Відновлювальний масаж швидко знімає втому, м'язову і психічну напруги, підвищує працездатність, як окремих частин тіла, так і всього організму. Подібна дія надає на чоловічий організм і точковий релаксуючий масаж з використанням арома-масел.

Досить поширеним в салонах краси вважається масаж голови і воротнічкової зони , Який допоможе зняти накопичилася за день. Розслабляючий масаж спини рекомендований тим чоловікам, хто більшу частину часу проводить за кермом або в робочому кріслі свого кабінету. А масаж стоп, заснований на тайській методиці, впливає на різні рефлексогенні зони, пов'язані з усім організмом.

Знову ж таки, варто підкреслити, що результат буде помітний і після однієї процедури, але щоб досягти найкращого результату і "закріпити" його, необхідний курс масажу. Кількість сеансів і вид масажу, який найкраще підійде конкретному клієнтові (в кожній конкретній ситуації), повинен визначити фахівець.

Чи багато чоловіків замислюється над тим, як зменшити рослинність, наприклад, на грудях? Виявилося багато. Зайва «волосатість» стала небажаною, і багато чоловіків, йдучи на поводу реклами або бажань подруг, роблять популярну нині косметичну процедуру - епіляцію.

До речі, ще в Стародавньому Римі поважають себе чоловіки робили це. У римських лазнях, де знатні люди проводили весь день, видалення волосся було одним з головних пунктів обов'язкових процедур, причому для цього вони використовували пінцет. Сьогодні способів видалення волосся значно більше. У сучасних салонах краси пропонують менш болючі і більш підходящі для різних ділянок тіла види епіляції.

В наш час, серед чоловіків, "першовідкривачами" переваг гладкої шкіри тіла стали плавці, які прагнуть за всяку ціну поліпшити ковзання тіла в воді. Свою лепту в новий тип чоловічої зовнішності внесли і бодібілдери, яким волосся часто заважали демонструвати деталі сформованого рельєфу м'язів. А слідом за ними і кіноактори, які вважали густу рослинність на торсі і на руках "не естетичним" для екрану видовищем. Тепер чоловіків, охочих позбавитися від надлишкового волосяного покриву, не набагато менше, ніж жінок.

Між чоловічою і жіночою епіляцією існує лише дві відмінності. Перше і головне - чоловікам доводиться проводити більшу кількість процедур. Друге - ділянки тіла, на яких вони вважають за краще робити епіляцію. У чоловіків найчастіше піддаються видаленню волосся на переніссі, шиї, плечах, грудях і на спині.

Ідеального методу, що дозволяє знищити волосся раз і назавжди, не існує. Це підтвердить будь-який кваліфікований косметолог, але існують методи позбавлення від небажаного волосся на певний час і методи, що сприяють звести практично до мінімуму зростання нового волосся. Їх можна розділити на два різних, по суті, і по результату типу - це депіляція й епіляція.

Епіляція - процес болючий і тому, не популярний. Молода людина, хоч раз бачив процес биоепиляции воском, ні за що не погодиться на цю екзекуцію! Депіляція - це механічне видалення волосся, що не зачіпає волосяний фолікул. До цього типу належать гоління, видалення волосся за допомогою кремів-депіляторів, домашніх електроепіляторов, воску. Ефект гладкої шкіри нетривалий - від 1 до 7 днів, і волосся знову починають зростати. Досить часто після депіляції з'являються врослі волоски, роздратування, шрами, прищі. При цьому наступну депіляцію треба робити тільки після того, як вони трохи відросте.

Найбільш результативний і популярний серед чоловіків метод видалення волосся - депіляція (лазерна і фотоепіляція) . Це абсолютно безболісні методи, які не травмують шкіру і не залишають на ній ніяких слідів. Волосся стає більш тонкими, світлими і рідкісними.

Лазерна епіляція справляється тільки з чорними або темно-коричневим волоссям, зростаючими на світлій шкірі. Фотоепіляція - більш досконалий метод, який дозволяє видаляти і світле волосся на темній шкірі. До того ж, під час процедури фотоепіляції йде охоплення великих ділянок (в середньому - 45 см) за рахунок спеціальних фільтрів, в порівнянні з тоненьким променем лазера.

Серед чоловіків найбільш затребувані процедури «по обличчю» - це омолоджуючі (Anti-age). Чоловіки, які відвідують косметолога, в першу чергу, стурбовані проблемою старіння. Далі йдуть процедури для чутливої ​​шкіри, що знімають роздратування; антистресові відходи - як правило, вони затребувані у клієнтів з частими відрядженнями і перельотами, "важкими" вечірніми переговорами плавно переходять в нічні.

Найбільш популярними у чоловіків, як показує практика салонів краси, є процедури з загадковими назвами "Ионофорез" і "Ультразвукова чистка обличчя" . Остання - це безболісна апаратна процедура, яка очищає і вирівнює шкіру. Спочатку особа зволожують чистою водою, а потім підносять до нього металеву пластину, від якої виходять ультразвукові хвилі.

Ионофорез - також апаратна процедура, яка покращує "якість" шкіри. Лікарські засоби надходять в шкіру за допомогою електричних струмів. Ионофорез дозволяє поліпшити кровообіг і посилити обмін речовин в клітинах.

Ще одна корисна процедура, яку може запропонувати салон краси для чоловіків, це - загар в солярії . Корисно це тому, що при помірному впливі на шкіру ультрафіолетових променів зміцнюється імунна система, відповідно в кілька разів знижується ризик захворюваності на грип та інші простудні захворювання.

За спостереженнями фахівців, чоловіки віддають перевагу засмагати, сидячи в спеціальному масажному кріслі. Також вони прихильно ставляться до вертикальних соляріїв, а ось горизонтальні, часто, викликають у них психологічні побоювання і дискомфорт. Чоловік солярій - це більше послуга для зайнятих панів, яким ніколи витрачати час на пляжний загар, оскільки дуже часто відпустку вони або поєднують з діловими поїздками, або відпустки у них просто немає.

Загадкове поєднання слів «андрогенна алопеція» - ніщо інше, як банальне облисіння! Найстрашніше трагедії для чоловіка, ніж втрата волосся на голові, просто неможливо собі уявити. Більше жахає тільки дисфункція статевої системи. Але якщо простатит штука виліковна, то з облисіння складніше

Якщо чоловік хоче наростити волосся , Йому необхідно мати власне волосся довжиною не менше 5-7 сантиметрів. Перш, ніж наростити волосся, бажано, щоб майстер в салоні провів діагностику волосся. Зазвичай, для процедури нарощування використовуються спеціально оброблені прядки з натурального волосся високої якості. Пасма розрізняються за кольором і по товщині. Відповідно, є можливість вибрати найбільш близькі до Вашого волосся прядки. У кожній пасма - від 35 до 50 волосся. Для прикріплення волосся застосовується натуральний віск. Процедура безболісна і триває 3-4 години. В середньому ефект зберігається протягом 3-6 місяців.

Найбільш, мабуть, неприємною, на думку чоловіків, вважається процедура манікюру і педикюру . Що стали притчею во язицех, ці види догляду за собою незмінно викликають в чоловічій голові дивні асоціації та образи. Соромитися доглянутих нігтів, щонайменше, нерозумно. Чоловік, який стежить за руками, виглядає мужньо і гідний поваги.

Існують три різновиди манікюру: гігієнічний, спортивний і Spa . В цілому, чоловічий манікюр (процедура триває приблизно 40 хвилин) істотно відрізняється від жіночого. По-перше, форма чоловічого нігтя завжди повинна відповідати формі подушечки пальця. Відповідно ніготь вирівнюють по краю подушечки. Після цього нігті полірують спеціальними пилками. Найчастіше, щоб видалити в'їдаються забруднення і зробити шкіру більш м'якою, застосовують скраб. По-друге, препарати для манікюру розроблені з урахуванням структури чоловічого нігтя і практично не мають запаху. Спеціальні лаки для чоловічого манікюру дають можливість вибору між матовим і блискучим покриттям нігтя. До того ж, ці засоби сприяють відновленню нігтів.

Відносно новий і популярний зараз манікюр - французький. Так звана "посмішка" (біла лінія по верхньому краю нігтя) може скорегувати форму нігтя і приховати деякі недоліки. Такий вид манікюру воліють "публічні" люди, оскільки він завжди виглядає ефектно і додає статус "елітарності".

Отже, підіб'ємо підсумки. Все частіше в салони і центри краси приходять чоловіки, чий спосіб життя не пов'язаний з громадською діяльністю, але, тим не менш, вони хочуть виглядати якнайкраще. Звичайно, далеко не кожен може назвати себе завсідником таких закладів, але це тільки поки. Турбота про власну зовнішність завжди грає позитивну роль - доглянутий чоловік справляє враження здорової, бадьорого і успішної людини.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Beauty по чоловічому
Лучшее за неделю