Усі новини

Чоловіча білизна

Чоловіча білизна

Пішли в минуле ті часи, коли елементами чоловічої нижньої білизни були майка і сімейні труси. Пішли в минуле ті часи, коли елементами чоловічої нижньої білизни були майка і сімейні труси. Сьогодні чоловіки в плані проходження модним тенденціям індустрії білизни не просто не відстають від жінок, а, мабуть, вже залишили слабка стать кілька позаду. А білизна допомагає їм підкреслити гідність (сорри за якусь фривольність каламбуру).

Історія

Нашим предкам білизна замінювали пов'язки на стегнах, які вони носили скоріше не з сорому, а щоб захистити найчутливіші місця. Щоб виділитися серед одноплемінників, що займають привілейоване становище чоловіка носили пов'язки більш яскравих кольорів. Ці відзнаки є першими провісниками моди, так як таким чоловікам прагнули наслідувати.

Пізніше, в Стародавньому Єгипті, пов'язка на стегнах придбала іншу форму, вона являла собою смугу неширокою тканини - «схенти», яку зміцнювали на талії поясом, за формою вона нагадувала сучасну міні-спідницю.

Прообраз трусів можна побачити на малюнках древніх римлян - це пропущена між ніг тканина, закріплена на поясі.

У Середньовіччі білизна чоловікам замінювали вільні штани до щиколотки або облягаючі ногу трико. В епоху Відродження ці штани стають коротшими, а в XVII столітті французи починають прикрашати їх мереживами і надягати зверху ще одні, більш короткі штани, щоб мереживо як би ненароком визирало з-під них. У 1660-80-і роки завдяки внутрішній політиці Франція стає найбагатшою країною в Європі і в цей же період має великий вплив на світову моду. Таким чином, короткі штани, прикрашені мереживом, або кальсони, стають незамінною частиною нижнього туалету.

У XIX столітті на зміну льняному і мереживної білизни приходить трикотажне. Це пов'язано з розвитком медицини, яка приділяє все більшу увагу питанням гігієни і спорту.

І тільки в ХХ столітті слідом за купальниками-бікіні спортсмени вводять моду на облягаючі плавки, за перебування в яких на пляжі могли заарештувати. Але, як і бікіні, плавки прижилися, а в чоловічому гардеробі з'явилися облягаючі труси.

Чоловіча білизна сьогодні

Сучасні виробники пропонують велику різноманітність моделей чоловічих трусів, які ні на йоту не поступаються жіночим. Як і дамське, існує повсякденне, безшовне, спортивне, коригуючий, термо-і Еротична чоловіча білизна - як відомо, якщо є попит, є пропозиція.

За формою сучасне чоловіча білизна ділиться на:

- труси типу плавок,
- boxers (боксери - схожі на м'які трикотажні шорти),
- велосипедні труси (труси типу боксерів з облягаючими штанинами),
- tanga (складаються з двох трикутників на гумці і практично оголюють сідниці).

З появою великої кількості чоловічих брендів компанії зіткнулися з тим, що привернути увагу чоловіків не так просто, у них інша, ніж у жінок, психологія і просто розвісити рекламні плакати недостатньо. «Потрібно щось незвичайне», - говорить представник німецької марки Bruno Banani. Тому керівники компаній шукають різні способи залучення уваги чоловічої аудиторії.

Заради реклами дизайнер Хосе Моніно взагалі зробив білизна з людського волосся.

А марка Bruno Banani опустила капсулу з білизною в океан в районі Бермудського трикутника, щоб перевірити, який тиск можуть витримати чоловічі труси. Білизна, опущене на глибину 4800 метрів, як тільки відкрили капсулу, спливло на поверхню.

Раніше та ж компанія піддавала свою білизну температурним змінам на борту космічного корабля «Мир» - російський космонавт Микола Бударин оцінював експлуатаційні якості білизни під час своїх щоденних тренувань.

Більш практично підійшла до експериментів з білизною марка Olaf Benz - її дизайнери розробили спеціальну тканину, яка містить мільйони мікрокапсул з рідкою сумішшю з ароматичних речовин і вітамінів, яка при активізації людини випаровується на шкіру. Аромат, що виділяється в результаті цього процесу, відноситься до класу афродизіаків - таким чином, білизна провокує і спокушає жінок.

Борючись за споживача, марки не втомлюються радувати і винаходом все більш досконалих тканин і моделей. Компанія Phantom використовує для свого білизни тканину «друга шкіра», розроблену лабораторією ISS. Це дуже тонкий і легкий матеріал, добре утримує тепло. Bruno Banani пропонує чоловікам тільки екологічно чисту білизну, на 96% складається з бавовни, а марка Timbuktu випускає напівпрозоре чоловіча білизна з етнічними візерунками.

Велика увага фактурі тканини приділяє марка Domino, що виготовляє білизну з тонкої мікрофібри, що нагадує медові стільники. Марка Rock'n Roll пропонує білизна з гладкої тканини з ефектом відображення, а Abitur - класичне білизна з фактурою «в тонкий рубчик».

«Чоловіча мода рухається вперед набагато швидше, ніж раніше. Чоловіки взяли на себе роль сексуального об'єкта і відчувають себе в цій ролі все більш впевнено, - заявляє Том Форд (Tom Ford). - Зараз чоловіки відкрито повертаються до дзеркала, щоб перевірити, як сидять штани. Я радий цьому. Я так втомився від забобону, що модою можуть цікавитися тільки гомосексуалісти ».

«Сучасна мода на чоловічу білизну зараз переживає цікавий період, - вважає байєр магазину чоловічої білизни X.O., - сильно змінився менталітет і звички сучасних чоловіків, вони стали витрачати на себе багато грошей, ретельно стежити за своїм зовнішнім виглядом. З'явився навіть такий термін, як «метросексуал» - чоловік, що надає великого значення своєму зовнішньому вигляду, регулярно відвідує фітнес-клуби і салони краси. Все це вплинуло на ринок чоловічої нижньої білизни. Якщо раніше чоловіча білизна купували тільки жінки, то тепер чоловіки самі відмінно розбираються, що їм потрібно, і вважають за краще купувати нижню білизну самі ».

І остання порада по вибору нижньої білизни: незалежно від того, перебуваєте ви в армії шанувальників Армані, чи належите до табору Лагерфельда, носите виключно труси від Труссарді або збираєтеся що-небудь нарити на ринку біля найближчої станції метро - вибравши собі модель, перед покупкою задумайтеся: як ви будете себе відчувати, поставши в ЦЬОМУ перед ясні очі вашої коханої?

7 ознак того, що настав час купувати нову білизну:

1. Ви не стирається свої труси в машині, тому що інші такі ж, куплені одночасно з цими, в ній чомусь порвалися (хоча взагалі-то вона розумниця).

2. Вас дратує, коли їх стирає коханка або мама. І не тому, що ви любите все робити самі.

3. Ви відчуваєте себе некомфортно без штанів навіть в чоловічій роздягальні.

4. Останнім часом вам стало важко відрізняти чисту білизну від брудного.

5. Ви все більше звикаєте знімати труси одним рухом разом з брюками. Особливо якщо не на самоті.

6. Вам важко згадати, який був місяць, коли ви в останній раз купували труси. Або хоча б рік.

7. Вам було цікаво читати цю статтю.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Чоловіча білизна
Лучшее за неделю