» » » А який дзвінок у твого мобільного?
Усі новини

А який дзвінок у твого мобільного?

А який дзвінок у твого мобільного?

Дзвінок вашого мобільного телефону, як і ваша манера говорити по ньому, красномовно говорить про ваш характер. Ви інтелектуал? Креативщик? А, може, душа компанії, балагур і жартівник? Дзвінок вашого мобільного телефону, як і ваша манера говорити по ньому, красномовно говорить про ваш характер.

Дзвінок

Яка мелодія звучить з вашого мобільного? Зворушлива пісенька мамонтеня, важкий гітарний риф, а може звуки джунглів? Психологи стверджують, що той чи інший тип дзвінка - це вельми важлива деталь нашого образу, до вибору якої ми підходимо вельми трепетно. Можливо, самі того не усвідомлюючи, ми заявляємо про свій смак, ставлення до себе і оточуючих, амбіції, а також виносимо на загальний огляд частинку потаємного внутрішнього світу.

Можливість вибрати для кожного абонента свою мелодію, вже визнана психотерапією. Чим, якщо не маленькою особистою помстою стає мерзенна сирена або рохкання свині, коли, наприклад, телефонує начальство?

Отже, ось як характеризує вас ваша мобільна мелодія.

Класичний твір ( «Фуга» Баха, «Танець лицарів Монтеккі і Капулетті», мелодія з «Лускунчика» і ін.). У вас зашкалівающе розвинене почуття міри. Вашому прагненню до вселенської гармонії можна тільки позаздрити. Практично завжди і все ви робите так, як треба, і здебільшого у вас все складається, «як у людей». Іноді вас скручує нудьга, а на її тлі - апатія, ви починаєте копатися в собі. Але правило «ранок вечора мудріший» діє на вас безвідмовно і ви випурхували з депресії, як ні в чому не бувало. До речі, швидше за все, до класичної музики і культурній сфері взагалі ви маєте досить віддалене відношення.

Гучна мелодія з великою кількістю низьких частот, мелодійний гітарний риф або стандартна телефонна трель. Ви вперті і цінуєте понад усе надійність. Точність. «Квадратіш - практіш - гут». Як правило, ви прагнете до спокою, розміреності і врівноваженості. Особливо вранці - після бурхливої ​​вечірки. Вам не подобається вважати себе невитриманою людиною, тому різкі перепади свого настрою ви або приховуєте, або знаходите їм «невбивані» пояснення. Не те, щоб ви вважали навколишніх дурніший себе, але періодично ви все ж відчуваєте сумніви в розумності вашого оточення. Втім своїх близьких ви любите незважаючи на всі їхні недоліки.

Приколи, фразочки від Масяні, слогани, пісні з епатажними текстами, звуки тваринного світу. Вас часто вважають персоною ексцентричної і навіженої. Вам це не особливо подобається, але ви, як правило, не сперечаєтеся. Виділятися з натовпу - ваша фішка, часто підсвідома. Ви максималіст і альтернативник в своїх пристрастях. Часом ваш смак навіть шокує - настільки він не підходить до роду ваших занять і соціальним статусом. Ви пояснюєте це тим, що не подобаються мейнстрім. Хоча і самі собі деколи зізнаєтеся, що переборщувати з випендрьож.

Класика західного року (Хіти Дорз, Бітлз, Rolling Stones та ін.). Вам подобається масштабність і невеликі відхилення від норми - в межах розумного і законного. Ви взагалі не прихильник правопорушень. Вам подобається, щоб все було за правилами, інакше це не ваша гра. До мозку кісток ви - «класичний любитель класики». І ще ви меломан.

Музика з кінохітів. Іноді ви дивуєте. То все здаєтеся передбачуваним, передбачуваним, а потім раптом як здивуєте. Навколишні, онімів, проводжають вас поглядом, а ви, розпушивши павичем хвіст, гордо крокували по тротуару. Ви любите дорогі і дешеві ефекти - чого вже приховувати. І непогано вмієте ними користуватися.

«Рокопопсовий» репертуар (Земфіра, Tokio Hotel, Mika, Moby). Ви любитель всього новенького. Ви цікаві і намагаєтеся не відставати від часу. Стежити за його новими досягненнями - ваше хобі. Ви людина захоплюються. Ви рідко сумуєте, бо завжди знайдете, чим себе зайняти або чим захопитися.

Що-небудь з Romantic Collectio т або «Дискотеки 80-х». Ви консервативні, сентиментальні і дуже цінуєте затишок. Вам би жити де-небудь за містом, в затишному будиночку, в колі рідних і близьких - і цілими днями лінуватися. Але це ваше власне оману. Коли ви опиняєтеся далеко від цивілізації, шуму великого міста та інших його розваг, досить швидко починаєте в'янути.

Популярні сучасні мелодії (Вітчизняні і західні). Ви, як сорока, ласі на все яскраве й блискуче. Побачите, відразу ж втрачаєте над собою контроль і тягнете до себе в гніздо. Hе важливо, що потім полонив вас предмет може і не знадобитися - естетика для вас важливіше функціональності. Ви дуже імпульсивні, легко захоплюєтеся і також швидко остигаєте.

Гімн України. Мабуть, ви молода людина з гарним почуттям гумору.

Манера говорити

▪ Людина тримає трубку в правій руці, притискаючи її до правого ж вуха - це свідчення щирості, довірливості і товариськості.

▪ Чуючи дзвінок мобільного людина машинально встає і веде розмову тільки стоячи - він прямолінійний, рішучий, здатний сконцентрувати всі сили на поставленої мети.

▪ Трубка притиснута плечем до вуха, руки залишаються вільними - крім схильності до остеохондрозу це видає швидкість думки, вміння швидко визначити пріоритети, прораховувати власні дії на кілька кроків вперед.

▪ Трубка в правій руці, але притиснута до лівого вуха - свідчення низької самооцінки і браку впевненості в своїх силах.

▪ Під час бесіди вільна рука обхоплює голову - ознака повної гармонії з собою і зовнішнім світом.

Текст: Любов Петрухіна

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю