» » » Найбільш грубі помилки чоловічого стилю
Усі новини

Найбільш грубі помилки чоловічого стилю

Найбільш грубі помилки чоловічого стилю

Розбиратися з новими штучками, різними аксесуарами чоловікам набагато складніше, ніж жінкам. Стежити за останніми тенденціями в моді - це швидше жіночий привілей, яку вони виконують із задоволенням. Розбиратися з новими штучками, різними аксесуарами чоловікам набагато складніше.
Але робити це треба, того вимагає сучасне суспільство і сучасна жінка.

І навіть одяг від самих ультрамодних дизайнерів іноді не може врятувати ситуацію, коли просто немає почуття стилю.

Практика показує, що середньостатистичний чоловік набагато частіше, ніж жінка допускає «самі непрощенні помилки стилю». Чим викликає єхидство і смішки з боку оточуючих.

Ми зібрали самі явні чоловічі помилки при підборі гардеробу. Ті помилки, які вбивають геть усе старання чоловіка виглядати стильно.

Багатошаровість. Порок, нечуждий ні літнім людям, ні чоловікам в розквіті сил, ні тінейджерам. Іноді чоловіки немов сходять з розуму. Таке відчуття, що вони вирішили надіти відразу все, що є в їх гардеробі. Футболка, потім сорочка, светр, жилет і піджак. Все це ще неодмінно визирає і стирчить один з під одного. Погано поєднується. І виглядає, до речі, не сексуально. Якщо холодно - вистачить джемпера і теплої куртки.

Потерта взуття. Справжній бич чоловічого стилю. Взуття здатна звести нанівець всі зусилля при виборі і формуванні решти одягу. Потрібно вміти розлучатися з речами, які втратили свій ідеальний вид. Багато чоловіків вважають, що на взуття просто ніхто не дивиться. Що вона непомітна. А тому й не гребують «старими, зате улюбленими і зручними».

Неправильний підбір аксесуарів. Більшість чоловіків навіть не замислюються про те, що аксесуари повинні поєднуватися з рештою одягом. Така їхня психологія - аксесуари сприймаються виключно самі по собі. Тим часом, це модні і дуже важливі деталі. Необхідно пам'ятати, що ремені, краватки, годинники, запонки, портфель - вимагають найпильнішої уваги. Тут багато своїх правил: тільки один аксесуар повинен бути яскравого кольору (або виділятися на тлі решти костюма); різні малюнки на аксесуарах та одязі - це неприпустимо; те саме стосується і потертих, неправильно одягнених /пов'язали аксесуарів. Найголовніше - у чоловіка аксесуарів не повинно бути багато. Інакше він стає схожим на циганського барона.

Сильний запах одеколону. Ось, що здатне викликати ненависть у оточуючих. Спочатку тиху, а потім - люту. Чоловіки так хочуть добре пахнути, що виливають на себе відразу полфлакона «потрійного». Мовляв, запах довше триматися буде. Вони праві. Він не зникне. Навіть після прання.

Неправильна довжина брюк /штанів. Дуже поширена помилка. Часом здається, що чоловіки просто позбавлені окоміру. Їх штани можуть волочитися по підлозі, або ледь дотягує до колін. Дивіться в дзеркало. І ще - коли приміряєте штани, сідайте в них на стільці і «навпочіпки». Ці положення «підкажуть» вам правильну довжину.

Висока талія. Чомусь багато чоловіків вважають, що чим вище вони натягнуть свої джинси і брюки, тим краще. Саме так вони стають схожі на клоунів. Тільки червоного носа не вистачає.

Багато різних кольорів. Краще обмежитися максимум трьома кольорами. Причому такими, які між собою добре поєднуються. Є спеціальне колесо квітів. Важливо пам'ятати, що відтінки, які стоять на ньому поруч один з одним, не завжди доречні для одночасного використання.

Непрасовані речі. Акуратність чоловікам не чужа. Тільки про дрібниці часом забувають. Наприклад, гладять, скажімо так, не скрізь. Це псує загальний образ.

Носіння «девайсів» на поясі. Чіпляти на ремінь мобільний телефон, сумочку і гаманець - це не красиво, це доля працівників ринку.

Поєднання непоєднуваного. Шкіряна куртка - спортивні штани, спортивний пуховик - брюки, шорти - сорочка з довгим рукавом або светр, пальто або френч - спортивне взуття. Список можна продовжувати до нескінченності. Хочете нових прикладів? Вийдіть на вулицю.

Шапка на потилиці. А якщо ще підвернена і вуха стирчать - взагалі самий смак. На жаль, це не плід фантазії. Це реальність.

Шкарпетки з сандалями /сланцями. Без коментарів :-)
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю