» » » Як можна стати успішним трейдером за допомогою платформи IQ Option
Усі новини

Як можна стати успішним трейдером за допомогою платформи IQ Option

Як можна стати успішним трейдером за допомогою платформи IQ Option

Бінарний опціон в порівнянні зі складними фінансовими схемами не викликає зайвих питань і зрозумілий навіть тим, хто раніше не торгував на біржі Бінарний опціон в порівнянні зі складними фінансовими схемами не викликає зайвих питань і зрозумілий навіть тим, хто раніше не торгував на біржі. Розроблена платформа IQ Option дає можливість здійснювати торгівлю просто і результативно. Додаток встановлюється на Android і iOS , Має зрозумілий інтерфейс, депозит в розмірі 10 $, навчальний рахунок, який не потребує фінансових вкладень і бонус - 3000 рублів.

Відвідавши торговельну платформу, наприклад Forex, спочатку буває дуже складно розібратися у всіх графіках, термінах, демосчете. Особливо, якщо немає досвіду роботи з біржею.

Це ціла галузь, яка вимагає відповідних знань, умінь і досвіду. Все це знаходиться за допомогою семінарів, читання вузькоспеціалізованих книг і курсів. Така тяганина нікого не радує. Адже можна в підсумку так і не розібратися до кінця і просто перестати користуватися платформою.

Однак не слід асоціювати біржу зі складним механізмом. Є у неї таке відгалуження, яке можна дуже швидко зрозуміти і застосовувати - це бінарний опціон. Саме для цього розроблена платформа IQ Option. Для початку слід завести навчальний рахунок і розібратися в торговельних нюансах.

Навчальний рахунок (демосчете) і додатки для систем Android і iOS

Як приклад, ми створили навчальний рахунок в додатку для iOS. Таким же чином платформа створюється на Android. У безкоштовно викачаному додатку відображається меню: відкрити реальний рахунок (з внесенням депозиту), скористатися демо-версією і увійти, якщо рахунок уже створений.

Вибираємо демо-версію і відразу ж бачимо, як змінюється курс USD /EUR у вигляді графіка. Також зверху представлена ​​можливість вибору опціону: різні товари, валюта, індекси. Кожен користувач може самостійно встановити термін закінчення дії опціонів.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю