» » » Корисні поради для тих, хто шукає роботу
Усі новини

Корисні поради для тих, хто шукає роботу

Корисні поради для тих, хто шукає роботу

Сумний факт, але тисячі співробітників залишилися без роботи через ситуацію в країні ситуації. Після скорочення багато перебувають у стані невизначеності, що робити далі, а найважливіше питання - де і як шукати роботу Сумний факт, але тисячі співробітників залишилися без роботи через ситуацію в країні ситуації. Після скорочення багато перебувають у стані невизначеності, що робити далі, а найважливіше питання - де і як шукати роботу.
З настанням кризи, багато кандидатів, особливо які давно не шукали роботу, не знають, як її зараз знайти з одного боку. І з іншого, є роботодавці, які зараз все одно підбирають і шукають персонал. Тільки на одну вакансію тепер приходить в 10-20 разів більше резюме. Раніше, наприклад, відповідного юриста важко було знайти, приходило 15-20 резюме, 3-5 гідних розгляду, 1 щастило, зараз кількість резюме на одну аналогічну вакансію доходить близько 200 а то і більше, відповідно шанси не такі великі для шукачів.
Як знайти роботу, з чого почати і на що звернути увагу?
Почнемо зі створення свого профайла. Це повинен бути особливий профайл для допомоги при влаштуванні на роботу. Профайл складається з рекомендацій (і копій рекомендацій), резюме, фото, оригіналів документів (копій документів: дипломів, трудової книжки, сертифікатів, грамот) та інших додаткових, які підтверджують Вашу кваліфікацію, документів.
Отже, крок перший
Підготуйте в належний вигляд письмові або надруковані рекомендації з попередніх компаній. Якщо Ви цього ще не зробили, зверніться до колишніх керівників і нагадайте їм про своє безробітного існування. Їх відповідь «Якщо мені подзвонять і спитають про Вас, я відповім тільки хороше», не підходить. Тільки офіційна і грамотно-служіння рекомендація повинна мати місце бути в Вашому профайлі для працевлаштування. Ви повинні озброїтися підтвердженнями того, що Ви професіонал своєї справи, а відмовка на новому співбесіді «Зараз криза, мене скоротили», може бути сприйнята, як «хороших фахівців не скорочують». Адже і раніше люди звільнялися або їх звільняли, і причини на це були всілякі (мало платять, не підходить розташування місця роботи, немає професійного зростання, не зійшлися характерами). Зараз ситуація на ринку така, що практично всі кандидати пояснюють причиною звільнення «криза», а де ж всі інші кандидати, які звільнилися за власним бажанням або яких звільнили не через кризу?
Корисні поради для тих, хто шукає роботу

У підсумку, рекомендації потрібні з Вашої характеристикою, а якщо дійсна причина «криза», то і її нехай вкаже колишній керівник.
У майбутнього роботодавця викликають довіру і допомагають в Вибір рекомендації, комерційного або фінансового директора, головного бухгалтера, керівника підрозділу, від тих, з ким складалася дійсна професійна зв'язок. Ці рекомендації можна прикріпити до рекомендацій від Першої особи компанії.
У рекомендаціях можуть вказувати реальні результати роботи співробітника (Не в цифрах, а в% співвідношенні, можливо як коефіцієнта корисної діяльності (ККД)), досягнення колишнього співробітника, професійні та особистісні якості, важливим моментом є пункт про те, як працював співробітник в колективі, наскільки був відданий команді.
Рекомендації повинні бути в відсканованому і заламинировать вигляді, обов'язково потрібно зробити копії, які можна залишити після того як пройдете співбесіду. Відскановані рекомендації висилаються на e-mail роботодавця або в агентства з пошуку та підбору персоналу, разом з резюме на певну вакансію, резюме з рекомендаціями повинні важити більше 1-15 мб.
Другий крок. Резюме
Питань по резюме завжди було, є і буде досить багато. Завжди після співбесіди багато рекрутерів і менеджери по персоналу фіксую достовірність того, що написано в резюме, що говорить кандидат на співбесіді і що він насправді із себе представляє. За резюме можна визначити, наскільки дана візитна картка відповідає вимогам до вакансії. Візьміть будь-який рекламний буклет, журнал компанії, робочу форму і зовнішній вигляд персоналу, інтер'єр в офісі - ці всі фактори складають особа компанії, більшість моїх колег погодяться, що резюме - це обличчя людини, яка шукає роботу. Починаючи з резюме, ми аналізуємо кандидата, аналізуємо його досвід, ставлення до майбутньої роботи, по резюме можна побачити щирість і деякі особливості кандидатів, а також рівень грамотності.

Резюме - це відображення індивідуальності кожного. Для того, щоб почати оцінювати і вибирати кандидатів по резюме, спочатку менеджери з підбору персоналу та рекрутери спільно з керівниками підприємств, або підрозділів розробляють «профіль посади» на відкриту вакансію. У «профіль посади» входять всі вимоги до вакансії: освіту; бажаний досвід роботи; рівень заробітної плати, точніше вилка, де вказана ставка і% «від» і «до»; завдання на випробувальний термін, завдання, які вирішуватиме співробітник на своєму робочому місці; особистісні та професійні якості, якими він повинен володіти і інша додаткова важлива інформація.
Багато фахівців, які займаються пошуком і підбором персоналу не люблять шаблони! Скопійовані і схожі резюме видно неозброєним оком. Можна завантажити шапку резюме, рамку для резюме, але вміст з однаковими словами, функціональними обов'язками - вже це неоригінально! Виділяйтеся, своїми професійними якостями, своєю індивідуальністю і будете помічені. Гідна робота - мрія багатьох, але коли на одну вакансію приходить близько 100 резюме в день, тільки уявіть, які шанси на успіх у однакових, шаблонних резюме ?!
Джерело: «Персонал Студія»
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю