» » » Наскільки складно знайти роботу водієві?
Усі новини

Наскільки складно знайти роботу водієві?

Наскільки складно знайти роботу водієві?

У газетах, в інтернет виданнях цілі списки, де розміщені вакансії для водіїв в Москві. Ми вирішили дізнатися, наскільки відповідають заробітні плати досвіду водія Однією з найбільш оплачуваних і популярних професій в колишньому Радянському Союзі була професія водія. Сьогодні ситуація дещо змінилася і за великим рахунком професійних водіїв не так багато. Практично кожен третій має права на водіння авто, але не кожен здатний похвалитися великим досвідом роботи за кермом. Зазвичай права мають любителі, вони доступні і їх не складно отримати. Однак, сучасний ринок праці все також потребує висококваліфікованих водіїв.
У газетах, в інтернет виданнях цілі списки, де розміщені вакансії для водіїв в Москві . Ми вирішили дізнатися, наскільки відповідають заробітні плати досвіду водія. Зрозуміло, що водій з досвідом в 20 років повинен заробляти більше, ніж водій, стаж якого рік, а то й менше.
Провівши невелике опитування ми з'ясували, що в Москві оплата праці на послуги водіїв не залежать від рівня професійної підготовки. Наприклад, водій з досвідом роботи 15 років буде отримувати рівно стільки ж, як і водій з досвідом в 2 роки. Це більш ніж несправедливо, адже набагато вигідніше працювати з досвідченим водієм. Такі майстри своєї справи, образно кажучи, відчувають свою машину. Деякі з них буквально по звуку можуть визначити несправність, а це економить кошти на поїздки в автосервіс. Крім того, досвідчений водій завжди зможе усунути дрібну поломку, чого не скажеш про молодого фахівця.
Далі ми вирішили проаналізувати, чи впливає досвід водіння на витрату палива. Можливо ви подумали, що різниці немає. Але це помилкова думка. З'ясувалося, що від якості водіння безпосередньо залежить витрата палива. Більш того, молоді водії схили використовувати GPS навігатор, який не завжди показує «економні» шляху проходження. У той же час, досвідчений водій знає місто набагато краще, тому такому водієві не потрібні додаткові технічні засоби у вигляді навігатора. У підсумку, витрата палива помітно нижче, ніж у молодого фахівця.
Здається, саме через неправильне ціноутворення на працю, так багато досвідчених водіїв займаються приватною практикою таксиста. Набагато вигідніше працюють в таксі, знаючи місто і знаючи, як економити, ніж працювати на когось, хто недооцінює переваги досвіду в керуванні.
Однак не варто впадати у відчай, зустрічаються і ті, хто готовий платити вище за якість обслуговування. Ми впевнені, що з часом таких роботодавців стане все більше і більше. Місто потребує досвідчених водіїв!

Стаття розміщена на правах реклами
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю