» » » Три причини бажання відкласти справи на потім
Усі новини

Три причини бажання відкласти справи на потім

Три причини бажання відкласти справи на потім

Щоб подолати звичку відкладати виконання справ і завдань в довгий ящик, потрібно Часом, щоб подолати звичку відкладати виконання справ і завдань в довгий ящик, варто озброїтися нехитрими психологічними прийомами.
Психоаналітики з Росії розповіли, чому у людини може виникати бажання «відкладати справи на потім». Вся справа в тому, що прокрастинація (поняття в психології, яке позначає схильність до постійного «відкладання на потім» неприємних думок і справ) обумовлена ​​зовсім почуттям ліні, як зазвичай вважають люди.
Є три причини , За якими ми намагаємося відкласти роботу на наступний раз.
Відсутність зацікавленості
Одна з них - це банальна відсутність особистого інтересу. У цьому випадку людина, задавшись питанням: «Для чого я це роблю?», Не може відповісти на нього. І саме відсутність зацікавленості змушує людину відкладати доручену справу в довгий ящик.
В такому випадку виходом може стати поява мотивації до виконання необхідної завдання або передоручення цієї справи більш зацікавленій особі.
Боязнь невдачі
Другою причиною можна вважати боязнь зазнати невдачі в справі. Люди дуже часто бояться виконувати свої обов'язки через відсутність необхідної кваліфікації і компетенції.
У вирішенні цієї проблеми допоможе розширення області знань і підвищення кваліфікації у сфері діяльності.
Конфлікт з самим собою
Третя, найважливіша причина - це внутрішній конфлікт. Різного роду аномалії і розладу не дають людині усвідомити причину відторгнення від своїх обов'язків.
У такому випадку людині просто необхідна допомога фахівця, адже самостійно проаналізувати і розібратися в причинах відсутності бажання виконувати ту чи іншу роботу більшості з нас не під силу.
Список справ на день - в якому разі буде ефект?
Три причини бажання відкласти справи на потім

Фахівці в області психологи нагадують, що складання списків справ буде корисно лише в тому випадку, якщо людина чітко уявляє свою мету і усвідомлює, що все його справи працюють на нього. Це так звана риса успішності. І тільки коли людина досить мотивований, він зможе раціонально розподілити свій час і дії. Риса успішності властива людям, які багато досягли у своєму житті і задоволені нею. Успішні люди відрізняються від неуспішних людей тим, що вони мають здатність подумати і відразу приступати до виконання справи.
В іншому випадку, списки справ стануть способом самоізнасілованія і доведення себе до психозу.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю